ارتش برادران

بررس متن: پریا کنکاشور

10+

شرکت در عملیات جنگی برای کشتن دشمنان

ناشر: بازی سرا

ارتش برادران

10+

شرکت در عملیات جنگی برای کشتن دشمنان

ناشر: بازی سرا

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
محتوای بازی به‌صورت غیرمستقیم فضایی از جنگ‎های جهانی را نمایش می‎دهد و نوجوانان می‎توانند با چندین کشور آشنا شوند.
ترس و خشونت
داستان این بازی در محیط جبهه جنگ اتفاق می‌افتد و در آن صحنه‌هایی از کشتن افراد و همچنین خونریزی‎های متعدد براثر اصابت گلوله دیده می‌شود. هدف شخصیت بازی نابودی حریف است و هیچ توضیحی از چرایی و علت این رقابت وجود ندارد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازیکن باید به راهنمایی‌هایی که در بالای صفحه نوشته می‌شود توجه کند و با توجه به آنها عمل کند تا بتواند از خود و سایر اعضای گروهش دفاع کند. برای نابودی از بمب یا اسلحه استفاده می‎شود و از کلیدهای پایین صفحه برای حرکت شخصیت استفاده می‎شود. فهم دستورات نیاز به تسلط بر روی زبان انگلیسی دارد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ازجمله بازی‌های جنگی و با ظاهر نظامی است که تمامی وقایع در حین جنگ رخ می‎دهد. در این بازی بازیکن به‌عنوان یکی از اعضای ارتش دریکی از جبهه‎ها به مبارزه می‎پردازد. محتوای مبارزه در محیط شبیه به جنگ جهانی اول و دوم شکل می‎گیرد و به طبع کشورهای درگیر در این مبارزات نیز از کشورهای گروه متحدین و متفقین برگرفته شده‎اند. در شروع بازیکن با انتخاب کشور موافق تصمیم به مبارزه در ارتش آن کشور می‎گیرد و با یکی از کشور‎های گروه مقابل به مبارزه می‎پردازد تا درنهایت یکی از دو طرف کامل نابود شوند. راهنمایی‎های بالای صفحه به بازیکن در تصمیم‎گیری‎ها و اقدامات بعدی کمک می‎کنند تا علاوه بر حفظ جان خود، بتواند سایر شخصیت‎های گروه موافق را نیز نجات دهد، با این کار مراحل بعدی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.3 Android در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۳ نوشته‌شده است.

کیفیت

کیفیت تصاویر از سطح بسیار پایینی برخوردارند و همچنین نحوه حرکت بازیکن محدود به چپ و راست است که کنترل را دشوار کرده است. کیفیت صداهای موجود خوب و متناسب با محیط و حرکات است. رنگ‎های اصلی استفاده‌شده در تصاویر تیره و قهوه‎ای رنگ‎اند.

مصرف گرایی

بعد از نصب این بازی تبلیغات بسیار زیادی در دستگاه هوشمند کاربر به نمایش درمی‌آید که ناشی از برنامه پشتیبانی آن است.

حریم خصوصی

بعد از نصب بازی، برنامه پشتیبانی به‌صورت خودکار برای نصب آماده می‎شود و کاربر مجبور به نصب آن است و در غیر این صورت امکان انجام بازی وجود ندارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 39
نسخه تست شده روی اندروید 1.3
واحد پول رایگان
ناشر بازی سرا