بازم بازی (رقابت آنلاین)

بررس متن: پریا کنکاشور

12+ 9 تا 12 با همراهی والدین

رقابت در بازی‌های قدیمی و آشنا به‌صورت آنلاین

ناشر: بازم بازی

بازم بازی (رقابت آنلاین)

12+
9 تا 12 با همراهی والدین

رقابت در بازی‌های قدیمی و آشنا به‌صورت آنلاین

ناشر: بازم بازی

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
هرکدام از ۵ بازی محتوای آموزشی منحصر به فردی دارند، اما به‌طور کلی این مجموعه بازی بر روی قدرت تحلیل و حل‎مسئله، تمرکز و استقامت کودکان و نوجوانان تأثیرگذار است. حالت رقابتی بازی به کودکان کمک می‎کند تا کم‎کم با مدل تفکر استراتژیک آشنا شوند و به نوجوانان اجازه می‎دهد تا بر روی تفکر انتزاعی و پیش‎بینی حرکات حریف تمرکز بیشتری داشته باشند.
محتوای بومی و فرهنگی
این بازی به زبان فارسی طراحی‌شده و ظاهر شخصیت‎های تصاویر کارتونی و عکس‌های پروفایل‎ها در کنار تصاویر ارسالی در بخش مکالمه به نزدیک شدن فضای بازی به فرهنگ ایرانی مؤثر است.
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
به علت باز بودن قسمت چت برای تمامی بازی‌ها امکان ردوبدل شدن هرگونه صحبت نامناسب یا کلمات رکیک وجود دارد.
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
هر یک از این ۵ بازی دارای سازوکار استفاده متفاوتی‎اند، اما روش استفاده و کار با هر یک از آنها به‌صورت تصویری و هم به‌صورت نوشتاری در بالای بازی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند قبل از شروع بازی‌ها از آنها استفاده کنند. درمجموع این پنج بازی پیچیدگی ازنظر فهم روش ندارند و سختی بازی بیشتر به حریف انتخاب‌شده برمی‎گردد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از مجموعه بازی‎های سرگرم‎کننده نمونه‎هایی از بازی‎های قدیمی به شمار می‎آید. در این بازی آنلاین، پنج بازی مجزا با عناوین نقطه خط، حرف چین، بتلشیپ (Battleship)، مینروب (Minesweeper) و اتللو (Othello) وجود دارد که بازیکنان می‌توانند برحسب میزان امتیازات خود از یک یا همه‌ی آنها استفاده کند. بازیکن هنگام ورود به برنامه می‌بایست اسم و عکس پروفایل کارتونی برای خود انتخاب کند بعد از انتخاب بازی، حریفی به‌صورت آنلاین و تصادفی برای بازیکن انتخاب می‎شود. بازی نقطه خط دقیقاً از همان الگوی قدیمی پیروی می‌کند. بازیکنان به‌نوبت دونقطه را با یک خط به همدیگر متصل می‎کنند و پس از تکمیل شدن یک مربع کامل امتیاز دریافت می‎کنند. درنهایت بازیکنی برنده بازی خواهد بود که تعداد مربع‌های کامل بیشتری را دارا باشد. در بازی حروف‌چین دو حریف باید از مجموعه حروف نگاشته شده، کلمات معنی‌داری بسازند تا به امتیاز ۴۰ برسند. در بازی سوم، بتلشیپ، بازیکن می‌بایست هفت کشتی جنگی خود را روی نقشه بچینند، به صورتی که حریف به‌سختی بتواند آنها را پیداکرده و هدف بگیرد و بازیکنی که زودتر بتواند تمام کشتی‌های حریف را از بین ببرد برنده خواهد بود. در بازی مینروب بازیکنان با انتخاب کلیدهای روی صفحه و بدون انتخاب مین‎ها، سطح نقشه را پاک‌سازی کنند. بازی آخر یا همان اتللو نیز به‌صورت یک رقابت دو نفرِ است که یک از بازیکنان می‌بایست زودتر از حریف خود کل صفحه را به رنگ مهره‌های در اختیار خود درآورد. تک‎تک این بازی‌ها امکان چت کردن با حریف را در اختیار بازیکن قرار می‎دهند. در صورتی که بازیکنان آنلاینی در زمان بازی وجود نداشته باشد می‌توان از گزینه بازی با ربات استفاده کرد برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 0.11.1 Android در تاریخ ۹۷/۱۲/۲۸ نوشته‌شده است.

کیفیت

طراحی تصاویر پس‌زمینه‌ها و همچنین آواتارهایی که برای بازیکنان قابل انتخاب است از کیفیت تصویرنگاری بالایی برخوردارند. همچنین موزیک استفاده‌شده در متن نیز از کیفیت خوبی برخوردار است و می‌تواند سبب ارتقای جذابیت بازی شود.

مصرف گرایی

در صورتی که بازیکن بخواهد مراحل بالاتر را زودتر از موعد باز کند و یا از کمک‌های درون برنامه استفاده کند، برای کسب سکه بیشتر ملزم به خریدن آنها و یا مشاهده ویدیوهای تبلیغاتی است.

حریم خصوصی

این بازی به‌صورت آنلاین انجام می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 24
نسخه تست شده روی اندروید 0.11.1
واحد پول رایگان
ناشر بازم بازی