بازیش کن

بررس متن: پریا کنکاشور

10+

بازی پانتومیم برای اجتماع‎های دوستانه

ناشر: ابوذر عباسپور

بازیش کن

10+

بازی پانتومیم برای اجتماع‎های دوستانه

ناشر: ابوذر عباسپور

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودکان در این بازی مهارت درک مطلب را تمرین می‎کنند. همچنین در مورد حیوانات و مدل حرکت یا صداهایشان اطلاعات جزئی ارائه‌شده است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
کار با این بازی هیچ‌گونه پیچیدگی ندارد و تمام قسمت‌ها و قوانین بازی در ابتدا و به‌صورت تصویری توضیح داده می‌شود و چالش مربوط به آن فقط برای حدس زدن و یا بازی کردن کلمات است.
آنچه والدین باید بدانند

بازیش کن یک برنامه سرگرم‌کننده و هیجان‌آور برای استفاده در جمع‌های دوستانه و خانوادگی است. این بازی در حقیقت بازی نسخه‎ی فارسی شده‎ی Heads Up است که نوعی بازی پانتومیم است. این بازی دارای هفت دسته‌بندی موضوعی مختلف است که در هر یک کلمات متنوعی وجود دارد. هر بازیکن می‌بایست گوشی را روی پیشانی خود و رو به سایر افراد نگه دارد و سایر افراد کلماتی را که روی صفحه نوشته می‌شود را برای او اجرا کنند. در صورتی که بازیکن کلمه را درست حدس بزند، صفحه گوشی را به سمت پایین خم می‌کند و امتیاز می‌گیرد و در صورتی که نتواند کلمه را حدس بزند آن را به سمت بالا حرکت می‎دهد تا کلمه بعدی ظاهر شود. از هفت دسته‎ی موضوعی این بازی تنها دو مورد از آنها به‌صورت رایگان ارائه می‎شوند و سایر دسته‌بندی‌ها با خرید درون برنامه باز می‌شوند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 1.6 در تاریخ ۹۸/0۲/۳۱ بر اساس بخش‎های رایگان نوشته‌شده است.

کیفیت

طراحی هوشمند و حساس به حرکت بازی که با بالا و پایین شدن صفحه گوشی کلمات تغییر کرده و امتیاز داده می‌شود از نکات متمایز این بازی است همچنین افکت‌های صوتی استفاده‌شده و موسیقی متن نیز مناسب با هیجان بازی است. هیچ‌گونه طراحی گرافیکی یا تصویری برای افزایش جذابیت ظاهری بازی بکار نرفته است.

مصرف گرایی

در قسمت منو بازی، تبلیغاتی برای دانلود بازی‌های مختلف وجود دارد. همچنین پنج دسته از موضوعات کلمات با خرید درون برنامه قابل‌استفاده است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 3
نسخه تست شده روی اندروید 1.6
واحد پول رایگان
ناشر ابوذر عباسپور