بازی تاس و تخت

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

انداختن پنج تاس همزمان تا سه مرتبه برای کسب بیشترین امتیاز

  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چگونگی انجام بازی در نگاه اول کمی گیج کننده به نظر می‎آید اما با انجام بخش آموزشی که در ابتدای بازی قرار داده شده است پیچیدگی و ابهام آن از بین خواهد رفت.
  بازی تا حد زیادی مبنتی بر شانس است اما استفاده از تاس‎ها برای رسیدن به کسب امتیاز بالاتر نیازمند دقت است و همچنین می‎تواند به تقویت مهارت تفکر استراتژیک بازیکن کمک می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  تاس و تخت یا یاتزی یک بازی فکری دو نفره‎ی آنلاین است. بازیکن در نوبت خود باید پنج تاس را همزمان بیندازد و این کار را می‎تواند تا سه مرتبه به صورت رایگان انجام دهد. او می‎تواند در هر دور از بازی تاس‎های دلخواه خود را نگه داشته و سایر تاس‎ها را مجدداً بیندازد. اعداد روی این پنج تاس مشخص کننده‎ی روند بازی خواهد بود. به عنوان مثال اگر اعداد روی پنج تاس به صورت یک، دو، سه، چهار و چهار است بازیکن می‎تواند دو تاس عدد چهار را نگه داشته و سایر تاس‎ها را دو مرتبه بیندازد و در نهایت اگر سه تاس از اعداد چهار داشته باشد، دوازده امتیاز کسب می‎کند. در پایان بازی امتیازات بازیکنان جمع بسته می‎شود که دارنده‎ی امتیاز بالاتر برنده‎ی بازی خواهد بود. بازیکن با پیروزی در هر دور از بازی ستاره، سکه، تاس یا صندوق به دست می‎آورد که می‎تواند با استفاده از آن‎ها آواتار خود تغییر دهد یا در رویدادهای هفتگی و با حریف آنلاین خود شرکت کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 08.01.04 Android و در تاریخ 99/03/13 نوشته شده است.

  کیفیت

  طراحی بازی به سبک دوران کهن انجام شده و داستانی که در ابتدای بازی نیز بازگو می شود مربوط به اختلاف دو باجناق در سال‎های گذشته است. صداگذاری‎های بازی هماهنگ با حرکاتی است که بازیکن انجام می‎دهد. به طور مثال با انداختن تاس صدای مربوط به آن شنیده خواهد شد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی به صورت آنلاین اجرا می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۰۸.۰۱.۰۴
  واحد پول رایگان
  ناشر استودیو پاییزان