بازی ترسناک حریم: بخش اول

بررس متن: پریا کنکاشور

15+

ورود به حریم جنگلی متعلق به اجنه و ماجراجویی در مسیرهایش

ناشر: گروه MP

بازی ترسناک حریم: بخش اول

15+

ورود به حریم جنگلی متعلق به اجنه و ماجراجویی در مسیرهایش

ناشر: گروه MP

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در این بازی سعی شده تا فضای ترسناکی به بازیکن القا شود. موسیقی مرموز، سیاه‌وسفید بودن صحنه و تصویر عروسکی که در مسیر پیدا می‌شود خون‌آلود و تا حدی ترسناک است. همچنین وقوع اتفاقات غیرمنتظره می‌تواند بازیک را غافلگیر کند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازیکن مسیر ساده‌ای را پیش روی خود دارد. او می‌تواند با لمس صفحه دیالوگ‌های کوتاهی را مشاهده کند و اشیاء را جابه‌جا کند.
آنچه والدین باید بدانند

حریم ۱، اولین سری از مجموعه بازی ترسناک و ماجراجویانه حریم است. در این بازی که به‌صورت سیاه‌وسفید طراحی‌شده شاهد پسر جوانی هستیم که شایعاتی در مورد یک درخت شنیده است. اهالی منطقه معتقدند که محوطه متعلق به اجنه است و وارد شدن به آن خطرناک است. پسر جوان بدون توجه به شایعات وارد این منطقه می‌شود و در مسیر اتفاقات عجیبی برایش رخ می‌دهد. این بازی به شکل بسیار ساده‌ای طراحی‌شده و مسیر کوتاهی تا پایان دارد. بازیکن در تمام بازی از یک مسیر یکنواخت می‌گذرد که تمام تصاویر آن تکراری است. در طی مسیر بازیکن با تعداد کمی چالش‌ برخورد می‌کند که فاقد هیجان و حس ترس‎اند و فقط ممکن است باعث غافل‌گیری بازیکن شوند. بازیکن می‌تواند با لمس بعضی از مکان‌های صفحه دیالوگ‌های کوتاهی را مشاهده کند تا اطلاعاتی در مورد مسیر و افکار پسر جوان پیدا کند. این بازی در مدت کوتاهی کمتر از ۵ دقیقه به اتمام می‌رسد بازیکن را به دانلود کردن قسمت بعدی دعوت می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.1.۲ Android در تاریخ ۹۸/0۹/۱۶ نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی دارای تصاویر بسیار ساده و کمی است مسیری که بازیکن تا انتها طی می‌کند علاوه بر اینکه بسیار کوتاه است، چالش‌های هیجانی ندارد و تصاویر پس‌زمینه دائماً تکرار می‌شوند. حرکت کند شخصیت بازی و سادگی مسیر می‌تواند بازیکن را از ادامه آن دلسرد کند.

مصرف گرایی

در انتها تبلیغی برای دانلود بخش بعدی بازی نمایش داده می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 25
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۲
واحد پول رایگان
ناشر گروه MP