بازی ترسناک حریم: بخش سوم

بررس متن: پریا کنکاشور

15+

ادامه مسیر ترسناک و کشف راز بزرگ‎خان

ناشر: گروه MP

بازی ترسناک حریم: بخش سوم

15+

ادامه مسیر ترسناک و کشف راز بزرگ‎خان

ناشر: گروه MP

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در مسیر عبور بازیکن زامبی‌هایی با اعضای بدن قطع‎شده و چهره‌های خون‌آلودی به سمت او حمله‎ور می‌شوند. همچنین در برخی از اتاق‌های آزمایشگاه با کلیک روی پنجره ارواح ظاهر می‌شوند که صدای ناگهانی و ترسناکی دارند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
چالش‌ها به شکل ساده‎ای طراحی‌شده‌اند و بازیکن با گشتن در محیط به‌ راحتی می‌تواند کلیدهای پنهان‌شده در مسیر را پیدا کند و به راه خود ادامه دهد. طی کردن مسیر و استفاده از نشانه به شکل بدیهی و بدون هیچ چالشی انجام می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی سری سوم از بازی‌های ماجراجویانه و ترسناک حریم است. این مجموعه بازی‌ها داستان پسری را دنبال می‎کند که قصد طی کردن مسیر جنگلی را دارد. به گفته بومیان، این منطقه متعلق به اجنه و اشرار است و پسر قصد دارد تا راز این منطقه را کشف کند. در آغاز این قسمت از بازی افراد ناشناسی به پسرک و پیرمردی که در مقابلش نشسته شلیک می‎کنند. در طی این تیراندازی پیرمرد کشته و پای پسرک زخمی می‎شود. پسر با پای زخمی خود راه را ادامه می‎دهد. در این مسیر نشانه‌هایی مثل کلید و نامه پیدا می‎کند که سر راهش گذاشته شده‌اند. برای ترسناک شدن بازی تصویرهای نقاشی شده‌ای از ارواح و زامبی قرار داده شده است. پسرک که بخاطر پای زخمی با سرعت بسیار کند و کلافه‌کننده‌ای حرکت می‎کند سرانجام در انتهای مسیر به آزمایشگاه متروکه‌ای وارد می‎شود و با حرکت در راهروها و پیدا کردن جعبه پانسمان در راهرو زخم خود را پانسمان می‎کند. او با گشتن بین راهروها و ورود به اتاق‌ها، نشانه‌های جدیدی پیدا می‎کند که با استفاده از آنها سایر بخش‌های آزمایشگاه را کشف می‎کند. او با تعدادی زامبی درگیر می‎شود و در نهایت با صاحب آزمایشگاه که در حال مرگ است روبرو می‎شود. صاحب آزمایشگاه از رازهای پنهان در منطقه و داستانش با مردی به اسم بزرگ خان که در ابتدای بازی کشته شده می‎گوید و می‎میرد. بازیکن بعد از محاصره شدن توسط زامبی‌ها و فرار از آنها از آزمایشگاه می‎گریزد. سازنده برای القای ترس بیشتر از صحنه‌های حمله ناگهانی و صدای بلند ارواح و همچنین تصاویری از زامبی‌های آغشته به خون استفاده کرده اما داستان بازی فاقد هیجان جذابیت‌های معمایی است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 13 android در تاریخ ۹۸/۷/۵ نوشته‌شده است.

کیفیت

در این سری از مجموعه بازی حریم سعی شده تا داستان جذاب‌تری به بازی افزوده شود اما صحنه‌های این بازی از نقاشی‌های بسیار ساده و ابتدایی ساخته شده که به شکل یکنواختی تکرار می‎شوند. بازیکن باید راه طولانی را با سرعتی بسیار آرام طی کند تا به سرانجام مسیر داستان برسد. چالش‌ها پیچیدگی خاصی ندارند و پیدا کردن نشانه‌ها به سادگی انجام می‎شوند که این موارد باعث کاهش کیفیت آن می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 33
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰.۹
واحد پول رایگان
ناشر گروه MP