باغ نگار

بررس متن: حامد داوری

12+ 9 تا 12 با همراهی والدین

جابه‎جایی میوه‎ها در سطر و ستون‎های مختلف با هدف چینش حداقل سه میوه‎ی مشابه کنار هم

ناشر: استودیو پاییزان

باغ نگار

12+
9 تا 12 با همراهی والدین

جابه‎جایی میوه‎ها در سطر و ستون‎های مختلف با هدف چینش حداقل سه میوه‎ی مشابه کنار هم

ناشر: استودیو پاییزان

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازی تمرین مناسبی جهت تقویت تمرکز و مهارت تفکر حل مسئله در کودک است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
روابط عاطفی میان پسر خدمتکار و دختر خان در قالب بیان جملات عاشقانه و محبت‎آمیز نمایش داده شده است.
سهولت استفاده
انجام بازی ساده است و جابه‎جایی میوه‎های درون هر مربع تنها با لمس و کشیدن انگشت بازیکن روی صفحه‎ی بازی و در جهت دلخواه انجام می‎شود. در بازی بخش جداگانه‎ای به عنوان منو طراحی شده است. گزینه‎های مورد نیاز بازیکن نیز در صفحه‎ی اصلی بازی قرار گرفته‎اند. به علت وجود محتوای عاشقانه بازی نیازمند نظارت والدین خواهد بود.
آنچه والدین باید بدانند

در ابتدای بازی داستانی مبنی بر عشق پسر خدمتکار به دختر خان وجود دارد. با اطلاع خان از این موضوع وظیفه‎ی دشوار رسیدگی به خانه باغ خان به پسر سپرده می‎شود. در هر مرحله صفحه‎ی بازی از مربع‎هایی با میوه‎های مختلف تشکیل شده است. بازیکن با جابه‎جایی میوه‎ها در سطر و ستون‎های مختلف حداقل سه میوه‎ی مشابه را در کنار هم قرار داده و آن‎ها را از صفحه‎ی بازی حذف می‎کند. با قرار‎گیری بیش از سه میوه‎ی مشابه در کنار هم، قدرت‎های ویژه‎ای مثل نابود کردن یک ردیف از میوه‎ها یا انفجار بمب در یک منطقه از صفحه به بازیکن داده می‎شود. با پیروزی در هر مرحله ستاره‎هایی به بازیکن تعلق می‎گیرد که پسر خدمتکار می‎تواند با استفاده از آن‎ها به امور باغ رسیدگی کرده و آن را با استفاده از مواردی مثل فواره یا صندلی تجهیز کند. روابط احساسی عاشقانه در قالب جملات کوتاهی در بازی نمایش داده می‎شود که می‎تواند برای کودکان مناسب نباشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 1.1.4 و در تاریخ 99/03/15 نوشته شده است.

کیفیت

خانه باغی که در بازی قرار دارد در ابتدا به صورت یک مکان متروکه طراحی شده است. پسر خدمتکار با صرف ستاره‎های خود به زیبا‎سازی آن می‎پردازد. وسایل و رنگ‎بندی تصاویر پس‎زمینه بسیار چشمگیر هستند.

مصرف گرایی

بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 59.8
نسخه تست شده روی اندروید 1.1.4
واحد پول رایگان
ناشر استودیو پاییزان