به دور مریخ

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

قرار دادن اجرام آسمانی در مدار مریخ

ناشر: فن افزار سال انتشار: 1396

به دور مریخ

7+

قرار دادن اجرام آسمانی در مدار مریخ

ناشر: فن افزار

سال انتشار: 1396

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازیکنان برای انجام این بازی باید سنجش درستی از زمان پرتاب داشته باشند و به موقعیت هر شی‌ء پرتاب‌شده در فضا دقت داشته باشند. با بالا رفتن مراحل این نیز سخت‌تر می‌شود. بازیکن باید به نحوی اجرام آسمانی را به سمت مریخ پرتاب کند تا گرانش مریخ آن را جذب نکند و درست در مدار قرار گیرد و نیز به سایر اجرام برخورد نکند.
آنچه والدین باید بدانند

به دور مریخ یک بازی سرگرم‌کننده‌ و ایرانی است. این بازی در فضا شکل‌گرفته و گرافیک ساده‎ای دارد. در هر مرحله مدارهای مختلفی دور سیاره مریخ طراحی‌شده‌اند که گرانش ایجاد می‌کنند. قمرهای متعددی دور مریخ به‌عنوان موانع و چالش‎های بازی در مراحل بالاتر به این مجموعه افزوده می‌شوند که هریک دارای مدارهای مستقل با جاذبه مستقل‎اند. بازیکن در مراحل مختلف باید اجرام آسمانی کوچک را طوری پرتاب کند که بدون هیچ برخوردی، در مدار به چرخش درآیند. موسیقی آرامش‌بخش بازی محیط بازی را برای بازیکن مطلوب‌تر کرده است. برای جلوگیری از یکنواخت شدن جریان بازی، دو حالت رکوردشکنی و بازی دونفره در نظر گرفته‌شده است. در حالت رکوردشکنی بازیکن می‌تواند رکورد خود را ثبت کند و برای این کار نیاز به ثبت نام کاربری دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.0.39 Android در تاریخ ۹۸/0۲/0۳ نوشته‌شده است.

کیفیت

صفحه اصلی بازی تصویری ثابت دارد که با بالا رفتن مراحل به آن قمرهایی افزوده می‌شود موسیقی زیبا و آرامش‎بخشی در طی بازی پخش می‌شود که باعث افزایش آرامش و جذابیت بازی می‎شود. این بازی در جشنواره‌های بین‌المللی کاندید دریافت جایزه برای نوآورترین بازی و بهترین بازی بوده و موفق به کسب دو جایزه از IMGA MENA در سال 2017 شده است.

مصرف گرایی

برای حذف تبلیغات و همچنین استفاده از سیارات جدید، باید نسخه‎ی ارتقا یافته بازی را با پرداخت درون برنامه‌ای خریداری کرد. همچنین در صورت اتصال دستگاه به اینترنت تبلیغات تصویری مابین هر مرحله به نمایش درمی‌آید و بازی‌های دیگر ناشر در صفحه منو قابل‌مشاهده و دانلود است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 8
نسخه تست شده روی اندروید 1.0.39
واحد پول رایگان
ناشر فن افزار
سال انتشار 1396