بوم بوم: بازی با آهنگ ایرانی

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

زدن ضربات روی صفحه متناسب با ریتم آهنگ پخش‎شده

  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در ابتدای بازی با استفاده از یک آهنگ روش بازی آموزش داده می‎شود. پس از آموزش نحوه‎ی انجام بازی پیچیدگی نخواهد داشت اما بازیکن برای کسب مهارت نیاز به تمرین بیشتر بازی دارد. منوی بازی به زبان فارسی بوده که خود موجب افزایش راحتی کار با برنامه شده است.
  بازیکن در حال گوش دادن به آهنگ باید با دقت صفحه‎ی بازی را در نظر داشته باشد و با انگشت روی آن ضربه بزند. او در جریان بازی از سه حس شنوایی، بینایی و لامسه به طور هم زمان استفاده کرده که این امر به تقویت تمرکز و هماهنگی حرکت چشم با دست کمک می‎کند. گوی‎ها بر اساس ریتم بازی حرکت می‎کنند که به طور غیر مستقیم می‎تواند تا حدی در شناخت کودک از ریتم موسیقی تأثیر داشته باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بوم بوم سبکی متفاوت در بازی‎های موسیقیایی دارد و برای انجام آن بازیکن باید با توجه به ریتم آهنگ انتخابی خود روی صفحه‎ی بازی ضربه بزند. صفحه‎ی بازی در چهار بخش عمودی و موازی یکدیگر طراحی شده است که در امتداد این بخش‎ها گوی‎هایی مشابه به صفحه‎ی گرامافون بر اساس ریتم بازی حرکت می‎کنند. در پایین صفحه‎ی بازی نیز سیبل‎هایی وجود دارد که بازیکن باید به محض رسیدن گوی به سیبل‎ها روی آن‎ها ضربه بزند. اگر بازیکن قبل یا بعد از برخورد گوی به سیبل ضربه زده باشد برای او یک خطا محسوب می‎شود.‎ در هر آهنگ بازیکن مجاز به انجام سه خطا است و در صورت اتمام خطا‎های مجاز او دیگر قادر به انجام بازی نیست. بازیکن می‎تواند برای انجام مجدد بازی مدت زمانی را صبر کند یا با تماشای فیلم تبلیغاتی یا خرید درون برنامه‎ای بازی را از سر گیرد. با پیروزی در هر مرحله سکه‎‏هایی به بازیکن داده می‎شود که می‎تواند با استفاده از آن‎ها آهنگ‎های جدید دیگری را در اختیار داشته باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 5.1 و در تاریخ 99/03/17 نوشته شده است.

  کیفیت

  به کارگیری رنگ‎ها‎ی نئون در فضای تاریک تا حدود زیادی فضا را به سبک موسیقیایی و ریتمیک بازی نزدیک کرده است. موسیقی‎های بازی سبک‎های مختلفی دارند و بیشتر موسیقی‎های پرطرفدار ایرانی هستند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است و آهنگ‎های بازی نیاز به دانلود دارد. در صورت اتصال به اینترنت تبلیغات به نمایش گذاشته می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۵.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر استودیو بوم بوم