بین بین: بینهایت انیمیشن رایگان

thumbnail
۷ سال به بالا
۵ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

برنامه‌ی موبایلی حاوی انواع انیمیشن، کارتون و فیلم‌های کودک

  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  محتوای زیادی از فیلم و انیمیشن در برنامه قرار گرفته که در آن‌ها به موضوعاتی مانند جستجوگری و کنجکاوی، حق طلبی، قهرمانی و مفهوم قهرمان همیشه پیروز، کنجکاوی درمورد خانواده و موضوعات متعدد از این قبیل اشاره و پرداخته شده است.
  در برخی کارتون‌های خارجی امکان به تصویر کشیدن علاقه بین دو شخص و همچنین ازدواج وجود دارد.
  برای مشاهده‌ی فیلم دلخواه تنها کافی است تا روی نام آن کلیک کرد. با توجه به وجود عکس کاور برای هر فیلم حتی در صورتی که کودک توان خواندن نیز نداشته باشد با نگاه به عکس می‌تواند محتوای دلخواه را انتخاب کند.
  محتوای برخی از فیلم‌ها به مفاهیم تربیتی و اخلاقی از قبیل قضاوت نکردن، تندخو نبودن، اهمیت نظم و... پرداخته می‌شود. برخی از کارتون‌های داخلی مثل ململ و عمو پورنگ نیز بخش‌هایی برای آموزش‌ کاردستی اوریگامی و نقاشی دارند.
  محتوای کارتون‌ها از جنبه‌های اخلاقی و فرهنگی فیلتر شده‌اند اما با این حال بسته به روحیات هر کودک، امکان دارد برخی فیلم‌ها برای او خشن یا استرس‌زا یا نامناسب تلقی شوند. به همین دلیل نظارت والدین قبل از استفاده‌ی کودکان لازم خواهد بود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه رسانه‌ و بستر اختصاصی برای تماشای فیلم و انیمیشن است. در این برنامه صدها فیلم و سریال خارجی و داخلی قرار گرفته که همگی برای گروه سنی کودک و نوجوان ساخته شده است. این رسانه از انیمیشن‌های ترند و به‌روز دنیا تا انیمیشن‌های قدیمی‌تری را با دوبله‌ی فارسی و کیفیت HD در خود جای داده است. همچنین برنامه‌های داخلی محبوب کودکان مانند سری برنامه‌های عموپورنگ، ململ، مجموعه‌ی محله‌ی گل و بلبل را به نمایش می‌گذارد. این برنامه با اتصال به اینترنت فعال می‌شود و کودک می‌تواند با مشاهده‌ی لیست دسته‌بندی‌ها یا جستجوی نام فیلم مورد‌نظر، ابتدا وارد صفحه‌ی اول فیلم شود و پس از مطالعه‌ی خلاصه‌ای از داستان، اقدام به تماشای آن کند‌. در توضیحات سازنده‌ی این رسانه ذکر شده که به دلیل مخاطب هدف که کودکان هستند، کلیه‌ی محتوای ارائه‌شده در این بستر از فیلترهای سخت‌گیرانه‌ی اخلاقی و فرهنگی عبور کرده‌اند. نکته‌ی حائز اهمیت در مورد این رسانه این است که تمام محتوای آن اعم از فیلم و کارتون و سریال به صورت کاملاً رایگان و بدون نیاز به انجام خرید اشتراک و یا مشاهده‌ی تبلیغ کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.1.5 Android در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۳۰ نوشته شده است.

  کیفیت

  برنامه ساختار طبقه‌بندی شده و واضحی دارد که تجربه‌ی کاربری خوبی را به مخاطب می‌بخشد. کیفیت ویدیوها بسته به سرعت اینترنت تغییر می‌کند اما تا بهترین کیفیت را پوشش می‌دهد. دوبله‌ی تمام کارتون‌ها استدیویی و حرفه‌ای است و تنوع بسیار زیادی از محتوا در آن قرار داده شده است.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برنامه به صورت آنلاین اجرا می‌شود و نیاز به اینترنت دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر گروه توسعه بین بین
  پلتفرم Android
  طبقه بندی سرگرمی
  ارز رایگان