دزد تخم‌مرغ

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

چالش دزدیدن تمام تخم‌مرغ‌های بدون شکسته شدن

  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در مرحله اول نحوه‎ی انجام بازی و هدف آن نمایش داده می‎شود. سپس در هر مرحله روند مشخص گرفتن تخم‎مرغ‎ها ادامه پیدا می‎کند. حرکات بازی بدون هیچ اصولی صورت می‎گیرد که کار کنترل و پیش‎بینی روند رویدادهای بازی را سخت می‎کند. پیدا کردن نقاط حساس زمان‎بر و با توجه به جزئیات صورت می‎گیرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  دزدید‌ن تخم‌مرغ‌ها بدون شکستنشان هدف اصلی این بازی است. در هر مرحله سه تخم‌مرغ در موقعیت‎های حساسی قرارگرفته‌اند و باید تلاش کرد تا به داخل لانه‎ی قرار داده‌شده در زمین بیافتد و بدون شکسته شدن دزدیده شوند. اگرچه برای رسیدن به راه‌حل مناسب جهت حرکت تخم‎مرغ‎ها بازیکنان از تفکر تحلیلی استفاده می‎کنند، ولی بیشتر باید شانس بالایی داشته باشند و نقاط حساس چوب‎ها و سطوح را شناسایی کنند. احتمال برد هر سه تخم‌مرغ در اولین تلاش بسیار پایین است و باید بازیکنان چندین بار آزمون‌وخطا داشته باشند تا بتوانند نقاط حساس صحنه‎ی بازی را شناسایی کنند. در نسخه موردبررسی 72 مرحله وجود دارد و حتی اگر یک تخم‎مرغ گرفته شود مرحله بعدی باز می‎شود و در بالای صفحه تبلیغات بنری نمایش داده می‎شود. بدون منطق بودن بخش اعظمی از محتوای بازی باعث کلافه شدن کودکان می‎شود به‌خصوص که هیچ کنترلی بر روی حرکات تخم‌مرغ‌ها وجود ندارد. این بررسی بر مبنای نسخه 3.2 با گذر از 10 مرحله در تاریخ 96/09/26 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  موسیقی آشنا، شاد و تکراری در متن بازی قرار دارد که فقط برای پر کردن محتوای موسیقیایی قرارگرفته است. گرافیک بازی و تصاویر طراحی‌شده از کیفیت بسیار پایینی برخوردارند. رنگ‎های تصاویر مرده و بدون هیجان‎اند که البته با محتوای یکنواخت بازی هماهنگی دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت متصل بودن به اینترنت در بالای صفحه تبلیغات به‌صورت بنر نمایش داده می‎شود، البته می‎توان با پرداخت هزینه 900 تومانی تبلیغات را حذف کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی امکان اتصال به شبکه‎های اجتماعی Facebook و Instagram را دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۳.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر هوراگیمز
  ارز رایگان