رئیس‌جمهور

thumbnail
۱۱ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کنترل منابع و وزارتخانه‌های ایران در قالب نقش ریاست جمهوری

  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با توضیحات کافی و کاملی آغاز می‎شود، اما حتی این اطلاعات جامع نیز برای تسلط بر بازی کافی نیستند. هر اقدامی عواقبی دارد و رسیدن به تعادل نیازمند یادگیری از خطاهای اولیه است.
  برای انجام این بازی باید تحلیلی درست از بخش‎های حساس و مهم به دست آورد و در عین حال بازیکنان تفکر تحلیلی را تمرین می‎کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  قابلیت استفاده از انواع وزارتخانه و منابع طبیعی برای توسعه و رونق کشور ایران جزء وظایف اصلی بازیکن به‌عنوان رئیس‌جمهور است، اما در این بین با مشکلات جدیدی به‌مرور مواجه می‎شود که بیانگر عواقب هر عمل وی است. هدف از بازی ایفای بهترین نقش در جایگاه رئیس‌جمهور کشور ایران و حفظ تعادل بین بخش‎های مختلف تحت نظارت است. اصول بازی بر اساس حقایق واقعی بنانهاده شده است و بازیکن به‌عنوان رئیس‌جمهور باید تعادلی در تمامی منابع آب، گاز، نفت و سایر بخش‎ها بسازد و همچنین می‎بایست با استفاده از کابینه خود به مناطق در جهت بهبودی کمک کند. برای مثال طبق قوانین داخل بازی با ساخت هر کارخانه نیاز به ساخت فضای سبز ایجاد می‎شود و با رونق هر منطقه نیاز به محیط‎های تفریحی، فرهنگی و آموزشی نیز به وجود می‎آیند. بازیکنان باید در کنار تسلط بر قوانین هر وزارتخانه و زیر بخش‌هایش، تأثیرات اقدامات خود را پیش‌بینی کنند تا با کمترین خسارت به نتیجه مطلوب برسند. برای هر بخش خط رضایت و خط بحرانی در نظر گرفته‌شده است که مجموع آن‎ها در بخش آمار نیز وجود دارد. در بازی همچنین با خرید سکه می‎توان تزریق سرمایه انجام داد و تقریباً بدون تزریق سرمایه با خرید درون برنامه رسیدن به تعادل ابتدایی بازی نیز بسیار دشوار است. این بررسی بر مبنای نسخه 1.0.60 Android در تاریخ 96/08/14 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  موسیقی بازی پر از هیجان و تکاپو است، اما در یک چرخه تکرار کوتاه‌مدت قرار دارد و به‌مرور کسل‌کننده می‎شود و هیچ تأثیر مثبتی بر جریان بازی ندارد. بازی تنها جنبه آمار و ارقام دارد و هیچ تنوعی در جریان بازی برای افزایش انگیزه در بازیکن ایجاد نمی‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  نیاز به خرید درون برنامه برای بالا بردن پول داخل بازی است، زیرا که بعد از 3 مرحله امکان ادامه بازی در عمل وجود ندارد و پول موجود برای تأسیس هیچ ساختمانی کافی نیست. این بسته‎ها از 1000 تومان تا 50.000 تومان است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰.۶۰
  واحد پول رایگان
  ناشر گروه تیر نام
  ارز رایگان