سر ضرب

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت زیگزاگی توپ به سمت دروازه و تلاش برای عدم برخورد به موانع موجود

  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چگونگی انجام مراحل بازی به سادگی و به زبان فارسی به مخاطب آموزش داده می‎شود و هیچ گونه ابهامی را بر جای نمی‎گذارد .

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی فوتبالی بازیکن کنترل توپی را را بر عهده دارد و هدف بازی جلوگیری از برخورد توپ با موانع مسیر بازی و وارد کردن آن به دروازه است. غیر از ضربه‎ی اول، توپ به صورت خودکار حرکت می‎کند و بازیکن تنها با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی حرکت زیگزاگی در توپ ایجاد کرده و مانع از برخورد آن با موانع می‎شود. امتیاز‎های خاصی برای ایجاد هیجان بیشتر در بازی وجود دارد. به طور مثال در صورت شوت از راه دور امتیاز گل رونالدو و با ضربه‎ی زیر طاق دروازه امتیاز گل مسی نصیب بازیکن می‎شود. با پیشرفت در بازی دشواری مراحل با عواملی مثل موانع متحرک افزایش پیدا می‎کند و همچنین قدرت‎های ویژه‎ای مثل حالت دفاعی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. بازی دارای چندین فصل است که هر کدام از آن‎ها تعدادی مرحله را شامل می‎شوند. در صورت برخورد با موانع، خطا برای بازیکن محسوب می‎شود و بازی از ابتدا آغاز می‎شود. بازیکن در هر مرحله مجاز به انجام تعداد محدودی خطا است و در صورت تمام شدن آن‎ها، او مجبور به شروع بازی از اول فصل است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی Android 1.33 و در تاریخ 99/03/2 نوشته شده است.

  کیفیت

  پس زمینه‎ی بازی یک زمین فوتبال با تماشاچیانی است که هیچ حرکتی ندارند. تنها نوع موانع و رنگ‎بندی آن‎ها در جریان مراحل تغییر می‎کند که می‎تواند باعث یکنواختی بازی شود. موسیقی در حین بازی پخش نمی‎شود و تنها با ضربه زدن به توپ صداگذاری‎های متناسب با آن به گوش می خورد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است و در صورت دنبال کردن صفحه اینستاگرام بازی، بازیکن بیست عدد توپ دریافت می‎کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدای بازی، اجازه‎ی دسترسی به فیلم‎ها، عکس‎ها و رسانه‎ها از بازیکن درخواست می‎شود .

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۳۳
  واحد پول رایگان
  ناشر میدوپیا