عصر گلادیاتور

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
انجام مبارزاتی به سبک قدیمی برای کسب امتیاز و سکه
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نمایی از شرط‎بندی کردن در محتوای بازی وجود دارد.
  منوی بازی از گزینه‌های لازم و ضروری همراه با فونت خوانا و فارسی تشکیل‌شده و هیچ‌گونه پیچیدگی ندارد. نحوه‎ی انجام بازی برای گروه سنی پیشنهادی سختی ندارد و تنها با دو دکمه‎ی طرفین صفحه انجام‌پذیر خواهد بود.
  سبک نبردهای بازی می‌تواند یادآور جنگ‌های باستانی در گذشته باشد.
  انواع سلاح‌های جنگی سرد از قبیل انواع شمشیر، چکش‌، تبر و گرز در این بازی دیده می‌شود. همچنین در حین ضربه زدن به حریف خون‌ریزی اتفاق افتاده و به‌وضوح دیده می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  بازی عصر گلادیاتور همان‌طور که از نامش پیدا است در دسته بازی‌های جنگی قرار می‌گیرد. در همان ابتدای ورود به بازی، داستان بازی و شخصیت آن به‌طور کامل و به زبان فارسی به مخاطب نشان داده می‌شود تا با درک بالاتری به میدان نبرد برود. بازی از دو قسمت داستان و بازی مرگ تشکیل‌شده است که در قسمت داستان بازیکن می‌تواند نبردهای کوتاه‌مدت را در مقابل یک یا چند نفر انجام دهد و قبل از هر داستان اطلاعات نبرد و داستان آن به بازیکن نشان داده می‌شود. در قسمت بازی مرگ نوجوان مقداری از پول خود را خرج کرده و در صورت پیروزی دو برابر آن را دریافت خواهد کرد. در میدان نبرد به‌وسیله دکمه سمت چپ بازی شخصیت حرکت کرده و به‌وسیله دکمه سمت راست صفحه با استفاده از وسیله جنگی خود مبارزه می‌کند. در هر پیروزی نوجوان سکه‌هایی دریافت می‌کند و می‌تواند به‌وسیله آنها زره، سلاح‌، تجهیزات و قدرت بدنی شخصیت بازی را به‌روزرسانی کند. انواع سلاح‌های جنگی ازجمله تبر، چکش، شمشیر و گرز در شکل‎های متنوع وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/05/16 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 4.7.5 است.

  کیفیت

  زمین‎های نبرد یکسان بوده و تفاوت چشم‌گیری با یکدیگر ندارند که تا حدودی ظاهر بازی را یکنواخت کرده است. موسیقی بازی متناسب با سبک جنگی بازی بوده و به هیجان آن می‌افزاید.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در این بازی خریدهای درون برنامه‌ای برای دریافت پول‌های درون بازی وجود دارد.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۴.۷.۵