فامیلو (اسم فامیل آنلاین)

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

جست‎وجوی کلمات و لغات مورد سؤال از میان حروف موجود

  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  به علت فارسی بودن منوی برنامه و آموزشی که به صورت کلی به مخاطب داده می‎شود استفاده از بازی پیچیدگی نداشته و به راحتی امکان‎پذیر است.
  موضوعات متفاوتی مثل خوردنی‎ها، اعضای بدن، سوره‎های قرآن، نام کشور‎ها، اسامی دختر و پسر، پایتخت‎های جهان در بازی وجود دارد که باعث گسترش اطلاعات بازیکن در زمینه‎های متفاوت می‎شود. یافتن کلمه‎ی مورد‎نظر از حروف در هم به افزایش دقت بازیکن کمک خواهد کرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  فامیلو در واقع یک نوع بازی حدس کلمات از میان حروفی درهم است و ساختاری شبیه به بازی اسم فامیل دارد. بازی در ابتدا در سه بخش سرعتی، دوئل و داستانی قابل اجرا است و بخش‎های دیگر با پیشرفت در بازی قابل دسترس خواهند بود. در بخش داستانی بازیکن باید در زمان مشخص در چهار موضوع درخواستی بازی کلمات مورد‎نظر را از میان حروف درهم بیابد. در بخش سرعتی بازیکن با حریف آنلاین خود مسابقه می‎دهد و هرکس موفق شود کلمات خواسته‎شده را در زمانی کوتاه‎تر حدس بزند برنده‎ی بازی خواهد بود. در بخش دوئل بازیکن با حریف آنلاین خود مسابقه می‎دهد و باید بکوشد تا در زمان مشخص و ثابت امتیاز بیشتری را کسب کند. موضوعاتی مثل اعضای بدن، خوردنی‎ها، سوره‎های قرآن، کشور‎ها، پایتخت‎های جهان، اسم دختر و پسر و … در این بازی مورد پرسش قرار خواهند گرفت. بازیکن می‎تواند با استفاده از جوایزی که دریافت می‎کند صندوق‎های جوایز را بگشاید و امکانات کمک‎کننده‎ای مانند حذف حروف، دریافت پاسخ، نصف حروف و توقف زمان را در اختیار داشته باشد. به کارگیری موضوعات مختلف در بازی باعث گسترش اطلاعات عمومی بازیکن می‎شود و همچنین جست‎و‎جوی حروف و یافتن کلمه‎ی مورد‎نظر به افزایش دقت بازیکنان کمک می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 2.06 و در تاریخ 99/03/16 نوشته شده است.

  کیفیت

  طراحی بازی به گونه‎ای انجام شده که نوشتن کلمات روی طومار را برای بازیکنان تداعی می‎کند. موسیقی بازی ریتم ساده‎ای دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی برای اجرا نیاز به اتصال به اینترنت دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۰۶
  واحد پول رایگان
  ناشر مهرشید