فوتبالی – نتایج و چخش زنده فوتبال

بررس متن: پریا کنکاشور

10+

همه‌چیز در مورد فوتبال ایران و جهان

ناشر: آدران

فوتبالی – نتایج و چخش زنده فوتبال

10+

همه‌چیز در مورد فوتبال ایران و جهان

ناشر: آدران

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
برخی از اخبار و حواشی مرتبط با دنیای فوتبال با مناسبات دنیای کودکان و یا نوجوانان هم‎خوانی ندارد و بیشتر در تعاملات دنیای بزرگسالان تعریف می‎شود. همچنین در بخش مکالمه هواداران دو گروه، ممکن است از جانب دیگر کاربران مطالب یا جملات نامناسب یا غیراخلاقی بیان شود.
سهولت استفاده
به علت بالا بودن حجم اطلاعات و اخباری پوشش داده‌شده، در ابتدا کاربر ممکن است برای دسترسی به همه امکانات دچار سردرگمی شود؛ اما پس از چند بار کار کردن، این سردرگمی برطرف خواهد شد. مطالعه متن راهنمای بخش‎های برای تسلط سریع‎تر کمک‌کننده است.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه اطلاعات کامل و جامعی در مورد دنیای فوتبالی ارائه می‎کند که شامل وقایع فوتبال ایران و جهان می‎شود. این برنامه شامل چهار بخش بازی‌ها، اخبار، رقابت‌ها و پیش‌بینی است. در بخش بازی‌ها، زمان پخش کلیه رقابت‌های فوتبال همان روز، ۴ روز گذشته و ۴ روز آینده لیگ‌های ایران و لیگ‌های معتبر دنیا ازجمله لیگ قهرمانان، ملت‌های اروپا و آسیا، لیگ هلند، بلژیک، قطر، ایتالیا و سایر کشورها نمایش داده می‎شود. کاربر همچنین می‌تواند با ضربه زدن روی بازی موردعلاقه خود به اطلاعات دقیق و جزئی‌تری مانند نام استادیوم میزبان، اخبار، حواشی مربوط به بازی، پیش‌بینی‌های پرتکرار، جدول رده‌بندی مرتبط با آن رقابت، سابقه رویارویی آن دو گروه درگذشته و نتایج کسب‌شده مطلع شود. کاربر می‌تواند در این بخش با هواداران گروه رقیب مکالمه داشته باشد. در بخش اخبار، کاربران می‌توانند با انتخاب فیلتر مدنظر خود از اخبار فوتبالی داخلی، خارجی و ویدئویی استفاده کنند و همچنین می‌توانند پر بحث‌ترین خبرها را رصد کنند و صفحه اول تمام روزنامه‌های ورزشی را مطالعه کنند. در بخش رقابت‌ها، کلیه اطلاعات در مورد جداول رده‌بندی، آقای گلی و بازی‌های مربوط به هر لیگ به‌صورت تفکیک‌شده، قابل‌مشاهده است. در بخش پیش‌بینی، کاربر بدون هیچ هزینه‌ای می‌تواند بازی‌های موردعلاقه خود را پیش‌بینی کند و به میزان نزدیکی نتیجه نهایی به پیش‌بینی خود، امتیاز کسب کند. در پایان هر ماه برندگان پیش‌بینی جایزه‌های نفیسی از برنامه دریافت خواهند کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 5.7.6 در تاریخ ۹۸/0۲/۲۸ نوشته‌شده است.

مصرف گرایی

در بین نمایش اخبار و جداول رده‌بندی، بخشی برای درج تبلیغات اختصاص‌یافته است و تبلیغات مختلفی در مورد برنامه‌های کامپیوتری و بازی نمایش داده می‎شود.

حریم خصوصی

برای ساخت حساب کاربری و همچنین انجام پیش‌بینی بازی‌ها، بازیکنان می‌بایست شماره تلفن همراه خود یا ایمیل را وارد کند. همچنین برنامه به‌صورت آنلاین فعالیت می‌کند و برای استفاده از آن نیاز به اتصال به اینترنت است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 9
نسخه تست شده روی اندروید 5.7.6
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر آدران