قهرمانان موبایل

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
هماورد دو گروه پنج نفرهی متشکل از قهرمانان افسانه‎ای
سال: 2019
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت‌های مؤنث در این بازی با اندام‌های کلیشه‌ای به تصویر کشیده شده‎اند و پوشش نامناسبی دارند.
  منوی بازی گزینه‌های زیادی را شامل شده و به دنبال آن سایز گزینه‌ها بسیار کوچک‌شده‌اند و باوجود آموزشی که در ابتدای بازی داده می‌شود کار کردن با آن دشوار است. سازوکار انجام بازی پیچیدگی ندارد.
  وجود شخصیت‌هایی با وسایل جنگی سرد مثل شمشیر یا قدرت‌های مختلف مثل داشتن نیروی مشت زدن، خشونت بازی را برجسته کرده است. پایگاه‎های لیزری نیز در بازی وجود دارند که به صورت خودکار به افراد دشمن شلیک می‎کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی در دسته بازی‌های هیجانی قرار می‌گیرد و در آن دو گروه پنج‌ نفره به نبرد با یکدیگر می‌پردازند. اعضای این گروه‌های پنج‌ نفره قهرمان‌های افسانه‌ای هستند که قبل از شروع بازی انتخاب‌شده‌اند و هرکدام از آنها قابلیت‌ ویژه‌ای دارند و به روش خود مبارزه می‌کنند. افراد هر گروه از مسیر مشخصی وارد بازی شده و به سمت یکدیگر می‎روند و با استفاده از تکنیک‎های خود به مبارزه می‎پردازند. علاوه بر افراد هر گروه ،پایگاه‎های لیزری به رنگ گروه‎ها وجود دارد که به صورت خودکار و با دیدین دشمن به سمتشان لیزر شلیک می‎کند. این بازی بسیار مشابه با بازی Legend of Ace بوده اما تفاوت بینشان در حالت‎های مبارزه است. شخصیت بازی به‌وسیله‌ی دکمه‌های سمت چپ (جهت و حرکت) و راست (توانایی‌های شخصیت) هدایت و کنترل‌شده و قدرت‌های خود را به نمایش می‌گذارد. پیروزی در نبردها و صندوق‌های جوایز می‌تواند سکه یا الماس را برای بازیکن به ارمغان آورد. وجود ابزارهای جنگی مختلف و عمل مبارزه ، خشونت بازی را برجسته کرده است. کلیشه‌های جنسیتی در بعضی از شخصیت‌های بازی مشاهده می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/05/26 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.3.96.4251 است.

  کیفیت

  رنگ‌های به‌کاررفته در پس‌زمینه‌ها، سبک فانتزی شخصیت‌ها و موسیقی و صداگذاری بازی با سبک افسانه‌ای آن هماهنگ است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  خریدهای درون برنامه‌ای برای دریافت الماس‌های بیشتر در این بازی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۳.۹۶.۴۲۵۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۹