مسابقه زرنگا (آنلاین)

بررس متن: پریا کنکاشور

8+

رسیدن به انتهای مسیر در عین جلوگیری کردن از بردن رقیب

ناشر: گلیم گیمز ۳

مسابقه زرنگا (آنلاین)

8+

رسیدن به انتهای مسیر در عین جلوگیری کردن از بردن رقیب

ناشر: گلیم گیمز ۳

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
اگرچه فهم بازی ساده به نظر می‎آید، اما کودکان دبستانی برای یادگیری ممکن است به زمان نیاز داشته باشند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی به‌نوعی از بازی مارپله الگو گرفته است و تلاش داشته تا با ایجاد تغییراتی در ظاهر و چارچوب بازی هیجان آن را افزایش دهد. رقابت‎های این بازی به‌صورت آنلاین و آفلاین قابلیت اجرا دارند. در ابتدا باید با استفاده از سکه‌های در اختیار شخصیت خود را خریداری کرد و با گذر زمان و افزایش سکه‎ی در دست می‎توان آن را تغییر دارد. همانند بازی مارپله، بازیکن با نقشه‎ی مسیر روبه‎رو می‎شود با این تفاوت که نقشه‎ی این بازی ساختمانی چندطبقه است. مسیرهای داخل ساختمان با مربع‌های هم‌اندازه تقسیم‌بندی و شماره‌گذاری شده‌اند و بازیکنان به‌نوبت با کشیدن دست خود روی صفحه می‌توانند تاس بریزند. تعدادی از خانه‌های داخل ساختمان حاوی جوایزی پنهان‎اند و که برخی از این جوایز به نفع بازیکن و برخی به ضرر حریف‎اند. برای مثال یافتن بادکنک به معنا شانس عبور از چند خانه و حرکت سریع‎تر است در حالی که تفنگ به معنای شلیک کردن به رقیب است. تمامی این تغییرات تنها جنبه‎ی سرگرمی دارند و هیچ ارزش آموزشی به بازی نمی‎افزایند، اما تا حدودی کار را برای کودکان کم سن دشوار می‎کنند. در حالت آنلاین بازیکن به‌جای بازی با هوش مصنوعی با بازیکنان واقعی به رقابت می‎پردازند. برای اطلاع از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.21.0 Android در تاریخ ۹۷/۱۲/۱۹ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر کیفیت متوسطی دارند و باوجود اینکه به جزئیات بسیاری در طراحی نقشه‌ی بازی و شخصیت‌های دقت شده، همچنان حس راحتی بازی مارپله در آن دیده نمی‎شود شخصیت‎ها با ظاهری کارتونی و ایرانی پسند خود جذابیت بصری بازی را افزایش داده‎اند.

مصرف گرایی

جهت دریافت سکه‌های بیشتر ویدیوهای تبلیغاتی نمایش داده می‎شوند.

حریم خصوصی

بازی به موقعیت مکانی دستگاه، فایل‌ها، رسانه‎ها و عکس‌های موجود در گالری دستگاه دسترسی می‎خواهد در حالی که به هیچ‌یک از آنها در جریان بازی نیاز نیست. انجام بازی به‌صورت آنلاین مستلزم برقراری ارتباط با اینترنت است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 46
نسخه تست شده روی اندروید 1.21.۰
واحد پول رایگان
ناشر گلیم گیمز ۳