هادُس ۲

بررس متن: پریا کنکاشور

16+

پیدا کردن مسیر خروج از زندانی ترسناک

ناشر: مهدی پیغامی نسب سال انتشار: 1398

هادُس ۲

16+

پیدا کردن مسیر خروج از زندانی ترسناک

ناشر: مهدی پیغامی نسب

سال انتشار: 1398

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازی چالش‌ها و معماهای پیچیده‌ای دارد که حل کردن آنها به قدرت تفکر حل مسئله بازیکن کمک می‌کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
فضایی که بازی در آن اجرا می‌شود کاملاً ابهام‌آمیز و ترسناک است همچنین صدای شخصیت‌های بازی‌کننده موزیک پس‌زمینه، طراحی مکان‌ها و دشمنانی که سر راه شخصیت اصلی قرار می‌گیرند همگی ترسناک طراحی‌شده و رفتارهایی که بازیکن برای از بین بردن دشمنان انجام دهد گاهی بسیار خشونت‌آمیز است. محیط‌های تاریک و زندان مانند، صداهایی که برای شخصیت‌ها در نظر گرفته‌شده و روش‌های مبارزه با دشمنان با خشونت بالایی همراه است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی چالش‌های بسیار سختی دارد و معماهای آن پیچیدگی بالایی دارند. اجرای بازی نیازمند سرعت عمل بسیار بالای است. در هر قسمت علامت سؤالی وجود دارد که چگونگی گذر از چالش آن بخش توضیح داده که همین امر از ابهام بازی می‌کاهد اما کمکی به آسان شدن بازی نمی‌کند. برای رد شدن از هر مرحله بازیکن باید بارها و بارها تلاش کند.
آنچه والدین باید بدانند

هادس ۲ بازی ماجراجویانه در ادامه بازی هادس ۱ ساخته‌شده‌اند. نقش اصلی بازی مردی به نام هادس است که پس از فرار از یک شکنجه‌گاه (فصل یک بازی)، اکنون در مسیر فرار از دشمنان خویش قرار دارد. گرافیک این بازی در خلاف نسخه قبلی سه بعدی است و کیفیت بالای آن مشکلات و چالش‎ها را واقعی‎تر جلوه داده است. شخصیت بازی با نگاه اول‌شخص از دست دشمنان فرار می‎کند، دائماً خود را با تجهیزات جدید مجهز می‌کند، دشمنان را از بین می‌برد و معماهای سر راه را حل می‌کند. مسیرهایی که بازیکن از آنها می‌گذرد مسیرهایی خطرناک و مهیجی‎اند و معماها و مأموریت‌ها معمولاً پیچیدگی بالایی دارند که برای حلشان به تفکر خلاق و تمرکز نیاز است. در کنار حفظ تمرکز بازیکنان باید بتوانند مراحل را در سرعت بالایی حل کنند. مراحل این بازی طولانی و موقعیت‌های مکانی بسیار متنوعی برای آن در نظر گرفته‌شده است. محیط بازی نمایانگر یک فضای ابهام‌آمیز و غیرقابل پیش‌بینی است. در هرلحظه امکان حمله غیرمترقبه‌ای از سوی دشمنان وجود دارد که با چهره‌های نامتعارف و ترسناک، به همراه موزیک متن حس هیجان و اضطراب را در بازیکنان می‌افزاید. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 2 در تاریخ ۹۸/0۳/۱۰ نوشته‌شده است.

کیفیت

کیفیت طراحی بازی بسیار بالا است و زاویه دید بازیکن به‌صورت اول‌شخص است. دشمنان حساسیت بالایی نسبت که حرکات دارند که ناشی از کیفیت فنی خوب بازی است و همچنین نقشه‎ی متنوعی برای بازی در نظر گرفته‌شده است تا در کنار جلوگیری از یکنواخت شدن، هیجان بازی را حفظ کند.

مصرف گرایی

برای استفاده از بعضی تجهیزات بازیکن ملزم به خرید درون برنامه است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 181
نسخه تست شده روی اندروید 2
واحد پول رایگان
ناشر مهدی پیغامی نسب
سال انتشار 1398