هادُس 1

بررس متن: پریا کنکاشور

16+

پیدا کردن راه خروج از شکنجه‎گاهی ترسناک

ناشر: مهدی پیغامی نسب

هادُس 1

16+

پیدا کردن راه خروج از شکنجه‎گاهی ترسناک

ناشر: مهدی پیغامی نسب

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازی با مخفی کردن نشانه‌ها و همچنین وادار کردن بازیکن به برقراری ارتباط بین آنها قدرت تفکر تحلیلی بازیکن را درگیر و تقویت می‌کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
چهره شخصیت اصلی کاملاً خون‌آلود است و در تمام مدت به سختی سنگ متصل به پای خود را حرکت می‎دهد. فضای بازی مطابق شکنجه‌گاهی ترسناک نقاشی شده است و در و دیوارهای اتاق‎ها خونی است که آثار شکنجه‎های قبلی بوده و داخل اتاق‎ها می‎توان جنازه‌های به دار آویخته شده و ابزار کشتار‎ متنوعی را مشاهده کرد. صداگذاری بازی تنها برای افزایش میزان ترس در بازیکنان است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نشانه‌ها و کلیدها در این بازی به‌راحتی یافت می‌شوند اما پیدا کردن مکان صحیح استفاده از آنها کار مشکلی است و همچنین درک رمزها نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارد. در منو بازی راهنمایی وجود ندارد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی روایت داستان فردی است که در شکنجه‌گاهی زندانی‌شده است و اکنون با کمک بازیکن به دنبال پیدا کردن راه فرار است. نقش اصلی این بازی را مردی ایفا می‌کند که به علت قتل فرمانده خود زندانی‌شده است و شکنجه‌های بسیاری را تحمل کرده است. اکنون او در بین اتاق‌های شکنجه‎گاه به دنبال نشانه‌هایی برای باز کردن قفل‌ها و کشف رمز گاوصندوق‌ها است، بتواند درنهایت درب اصلی خروج را باز کند. شخصیت بازی می‌بایست با چهره‌ای خون‌آلود و پابند سنگی، نفس‌زنان و به‌آرامی به تمام اتاق‌ها سر بزند. در مرحله ابتدایی، بازی به‌صورت سرعتی انجام می‌شود و اگر در مدت کوتاهی شخصیت بازی جعبه کمک‌های اولیه را پیدا نکند، مرگ او به علت خون‎ریزی بسیار حتمی است؛ اما سایر مراحل محدودیت زمانی ندارند. برای آگاهی از اطلاعاتی به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 1.1.0 در تاریخ ۹۸/0۳/0۸ نوشته‌شده است.

کیفیت

نقاشی شکنجه‌گاه دقیق و با کیفیت بالایی نمایش داده‌شده است و استفاده از افکت‌های صوتی نسبتاً واقعی باعث تأثیرگذاری بیشتر بازی شده است. سرعت حرکت شخصیت اصلی به دلیل داشتن پابند سنگی بسیار کند است که همین امر خود حرکت بین اتاق‌ها را بسیار آرام می‌کند. رنگ‎های اصلی این بازی اغلب تیره یا کدر هستند و رنگ قرمز خون جلوه‎ی بالایی در این رنگ‎های تیره دارد.

مصرف گرایی

پس از اتمام بازی، تبلیغی جهت دانلود فصل بعدی بازی نشان داده می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 29
نسخه تست شده روی اندروید 1.1.0
واحد پول رایگان
ناشر مهدی پیغامی نسب