هردمبیل

بررس متن: پریا کنکاشور

10+

رقابت آنلاین با بازیکنان واقعی به همراه شخصیت‎های خمیری

ناشر: دیدما

هردمبیل

10+

رقابت آنلاین با بازیکنان واقعی به همراه شخصیت‎های خمیری

ناشر: دیدما

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای استراتژیک بازی بازیکنان را به استفاده از قدرت تفکر تحلیل وادار می‎کند تا نیروهای کمکی و جنگنده خود را طوری در زمین نبرد قرار دهند که بر دشمن با کمترین نیرو غلبه کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
اگرچه محتوای اصلی بازی بر روی رقابت و نبرد پیاده‎سازی شده است ولی هیچ خونریزی در بازی دیده نمی‌شود و تمرکز بازی بیشتر بر روی روش‌های رقابتی قرار دارد تا کشتار بیشتر.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
چالش اصلی بازی، چیدن درست نیروها بر اساس قابلیت‎هایشان و انجام اقدامات دفاعی مناسب است. سازوکار حرکت شخصیت‎ها یا انتخاب کارت‎ها دشوار نیست و کودکان به‌راحتی می‎توانند با چند بار تمرین و رقابت بر آن مسلط شوند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ازجمله بازی‌های استراتژیک و جنگی است که شخصیت‌های اصلی آن با حالت خمیری خود در کوچه و بازار به رقابت می‌پردازد. بازی با انتخاب قهرمان اصلی و یاران خمیری‌اش آغاز می‌شود که هریک دارای ویژگی منحصربه‌فردی‌اند. پس از انتخاب کارت‌ها، بازیکن به دنبال یک حریف آنلاین می‎گردد تا بازی آغاز شود. صحنه بازی یک نبرد دوطرفه است که جنگجویان خمیری آن با استفاده از اصوات و مکالمات کوتاه با یکدیگر در ارتباط‎اند. گروهی که بتواند زودتر قهرمان گروه مقابل را شکست دهند و قلعه اصلی را از بین ببرد، برنده بازی خواهد بود. بازیکن می‌بایست از نحوه عملکرد هر یک از ابزارها مطلع باشد و چیدمان میدان نبرد خود را به نحوی انجام دهد که بتواند بر تمامی ابزارهای جنگی حریف فائق آمده و قهرمان اصلی حریف را شکست دهد. در این مسیر این امکان به بازیکنان داده می‌شود تا مکان قلعه‌های اصلی خود را نیز جابه‌جا کنند که این ویژگی چالش بازی را بسیار بیشتر می‌کند. زمینه‌ای نبرد بسیار متنوع همراه با گرافیک سه‌بعدی بازی، باورپذیری حالت نبرد را برای بازیکن افزایش می‌دهد همچنین استفاده از افکت‌های صوتی باعث متفاوت شدن فضای بازی شده است اما شخصیت‌های مبارزی که در بازی وجود دارند همگی عملکردی مشابه شخصیت‌های آشنای بازی‎های Clash Royal و امثالهم دارند. کارت‌ها و قهرمان‌های بازی، همچنین تصاویر پس‌زمینه‌ای موجود فضای جالبی را برای بازیکن به وجود می‌آورند که او را ترغیب به انجام بازی می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.18.2 Android در تاریخ ۹۷/۱۲/۲۸ نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی دارای طراحی جذاب و چشم‎نوازی است. شخصیت‎ها با ظاهر کارتونی و جالبی طراحی‌شده‌اند و زمین‌های نبرد مختلفی وجود دارد. طراحی دقیق و زیبای محیط و موسیقی متن همگی در افزایش هیجان بازی تأثیرگذارند، اما در کل بازی بیشتر حالت آرام و ملایمی دارد که شاید بخشی از آن ناشی از سرعت حرکتی پایین شخصیت‎ها باشد.

مصرف گرایی

برای استفاده از برخی از قسمت‌ها می‌بایست از خرید درون برنامه‌ای استفاده کرد.

حریم خصوصی

این بازی به‌صورت آنلاین انجام می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 62
نسخه تست شده روی اندروید 1.18.2
واحد پول رایگان
ناشر دیدما