وانتی

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نقش‌آفرینی در جایگاه یک راننده کامیون تازه‌کار

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برخی از رانندگان خانم هستند که با وجود داشتن حجاب نوع پوشش مناسبی ندارند.
  در مراحل آغازین به‌وسیله‌ی راننده‌ی اصلی توضیحات کاملی به صورت عملی، نوشتاری و گفتاری ارائه می‌شود. بازی به شکل ساده‌ای پیش می‌‌رود و بازیکن با پدال‌های گاز و ترمز و فرمان، ماشین را کنترل می‌کند و خواسته‌ی هر مرحله را انجام می‌دهد.
  با توجه به محدودیت زمانی مراحل بازیکن باید با دقت، تمرکز و سرعت عمل خواسته‌ی هر مرحله را اجرا کند و به خط پایان برسد.
  فضای بازی ایرانی است. شکل و ظاهر شوفرها، تکیه کلام‌هایی که راننده اصلی به کار می‌برد (مثل دمت گرم، شوفر تازه‌کار) فرهنگ متداول بین رانندگان ماشین‌های سنگین را تداعی می‌کند و موسیقی‌های ایرانی معروف دهه‌ی شصت ایران نیز در متن پخش می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  وانتی یک بازی تفننی با حال و هوای ایرانی است که در آن بازیکن در نقش راننده‌ی ماشین‌های سنگین یا به قول بازی «شوفر» میوه جابه‌جا می‌کند. در ابتدا یک راننده‌ی باتجربه‌ که ظاهری جالب، هیکل درشت و سیبیل‌های کلفت دارد بازی را به بازیکن آموزش می‌دهد. صحنه‌ی اصلی به شکل خیابانی با مغازه و ماشین‌های زیاد است در بین مسیرها چاله وجود دارد و تصادف با دیگر ماشین‌ها باعث از دست رفتن شانس بازی می‌شود. جعبه‌هایی از میوه‌های مختلف هم روی زمین وجود دارند که با رد شدن از روی آن‌ها بار زده می‌شوند در هر مرحله لیستی از میوه‌های موردنیاز نمایش داده شده که با جمع کردن و تحویل دادن آن‌ها مرحله به پایان می‌رسد. حالت دیگر بازی مرحله بی‌پایان است که در طی آن بازیکن با ماشین خود از روی دیگر ماشین‌ها عبور می‌کند و میوه نیز جابه‌جا می‌کند این مرحله تا زمانی که بازیکن آن را قطع نکند ادامه پیدا می‌کند. این بازی سرگرم‌کننده فضایی خاطره‌انگیز و فکاهی دارد در پس‌زمینه‌ی تمام مراحل آهنگ‌های بی‌کلام از ترانه‌های آشنای دهه‌ی شصت پخش می‌شود و شوفر اصلی گاهی تکه کلام‌هایی به کار می‌برد که خنده‌دار‌ند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی ۱.۰.۴‌.۴ Android در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱۱ نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی طراحی کارتونی و فانتزی دارد. موسیقی‌های زیبای قدیمی و شوفر اصلی که با لحن خاص و بامزه‌ای صحبت می‌کند بازی را جالب کرده‌اند. روند کلی بازی یکنواخت و بدون چالش است که می‌تواند باعث خسته‌کنندگی بازیکن از آن شود اما ماشین‌های متنوعی در گاراژ وجود دارند و رنگ‌آمیزی بسیار شادی نیز در آن به کار رفته است تا جو کلی بازی را سرگرم‌کنننده و مفرح کنند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در بین بازی نمایش داده می‌شود. بسته‌هایی جهت خرید درون‌ برنامه‌ای در بازی وجود دارد که به کمک آن می‌توان ماشین‌های جدید و امکانات ارتقا‌دهنده‌ی توان ماشین‌ها را تهیه کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  قبل از اجازه دادن برای دسترسی به پوشه‌ها، عکس‌ها و محتوای رسانه‌ها همچنین برقراری تماس و مدیریت تماس‌ها بازی اجرا نخواهد شد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  واحد پول رایگان
  ناشر نوآگیمز