وقت خواب هیزل کوچولو

بررس متن: پریا کنکاشور

7+ 4 تا 7 با همراهی والدین

رسیدگی و مراقبت از هیزل کوچولو قبل از خواب

ناشر: Medrickkids

وقت خواب هیزل کوچولو

7+
4 تا 7 با همراهی والدین

رسیدگی و مراقبت از هیزل کوچولو قبل از خواب

ناشر: Medrickkids

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
این بازی به بازیکن نحوه مراقبت از یک موجود به‌ظاهر زنده را می‌آموزد. تجربه‎ای این بازی همانند بازی با عروسک و مراقبت از آنها است. کودکان باید در مقابل تغییرات شخصیت هیزل کوچولو واکنش مناسبی بدهند، برای مثال در زمان گریه او را نوازش کنند. ویژگی‎های این بازی در کنار شخصیت‎پردازی دقیق آن حس حمایت کردن و ابراز محبت را در کودکان برمی‎انگیزد و برای کودکان خردسال به‌راحتی قابل‌فهم است.
محتوای آموزشی
مفاهیم اصلی این بازی شامل رعایت نکات بهداشتی مانند مسواک زدن و حمام کردن است. همچنین مفاهیمی همچون همدلی و دوستی نیز به‌نوعی در متن بازی قابل‌مشاهده و درک است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
ساختار بازی پیچیدگی ندارد و صرفاً با لمس کردن گزینه‎ها فعالیت‎های اصلی بازی انجام می‎شوند. همچنین توضیحاتی در ابتدای بازی برای سهولت کار برای والدین نمایش داده می‎شود تا در شروع به کودک خود کمک کنند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی با محتوای آشنای مراقبت و عروسک بازی خود، برای کودکان به‌خصوص دختران از جذابیت دارد. کودکان باید به شخصیت اصلی «هیزل کوچولو» کمک کنند تا غذا بخورد، حمام کند، مسواک بزند و تمام فعالیت‎های قبل از خواب خود را تکمیل کند. بعد از اماده‌سازی هیزل کوچولو برای خواب، کودک باید برای او داستان موردعلاقه‌اش را بخواند که در این بخش کودکان خردسال به همراهی والدین خود نیاز خواهند داشت. بازی در نقاط مختلف خانه هیزل کوچولو شکل می‎گیرد و برای انتقال از هر مرحله‌به‌مرحله دیگر، باید تبلیغ نسبتاً طولانی مشاهده شود. کودک در این بازی می‎تواند تجربه‎ی قرارگیری در نقش والد را تجربه کند و در دنیای کودکانه‎ی خود همانند بزرگسالان به مراقبت از شخصیت داستانی خود بپردازد. این برنامه تلاش دارد تا با نمایش دادن فعالیت‎های قبل از خواب، کودکان را تشویق به رعایت آنها کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 2007000 Android در تاریخ ۹۷/۱۱/۳۰ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر با ظاهر نقاشی‎گونه‎ی از رنگ‎های متنوع و روشن تشکیل‌شده‌اند. اگرچه موسیقی متن از کیفیت خوبی برخوردار است اما سرعت عملکرد بازی در برخی از مواقع بسیار کند می‎شود که کنترل و حرکت اشیا را بسیار دشوار و طاقت‎فرسا می‎کند. محیط بازی برگرفته‌شده از محیط خانه‎ای واقعی است و توجه بسیار زیادی به جزئیات تشکیل‌دهنده‌ی تصاویر شده است.

مصرف گرایی

در ابتدای بازی و در صفحه‎ی منو، فهرستی از بازی‌های مشابه ارائه می‌شود و بازیکن را تشویق به دانلود می‌کند. همچنین برای انتقال از هر مرحله‌به‌مرحله بعد، کودک باید تبلیغ نسبتاً طولانی را مشاهده کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 14
نسخه تست شده روی اندروید 2007000
واحد پول رایگان
ناشر Medrickkids