پیکوپول بازی حدس تصویر آنلاین‎ | جایزه نقدی‎‏

بررس متن: پریا کنکاشور

15+

حدس زدن تصاویر پوشیده شده یا محو شده برای برنده شدن جوایز نقدی

ناشر: دیاکو ایده‌پردازان جوان سال انتشار: 2019

پیکوپول بازی حدس تصویر آنلاین‎ | جایزه نقدی‎‏

15+

حدس زدن تصاویر پوشیده شده یا محو شده برای برنده شدن جوایز نقدی

ناشر: دیاکو ایده‌پردازان جوان

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
چالشی که در این بازی وجود دارد مربوط به حدس تصاویر ناواضح است. این کار در اغلب مراحل دشوار خواهد بود و نیاز به قدرت تحلیل و تشخیص و همچنین حضور ذهن بالا دارد که بازیکن بتواند در مدت محدودی ماهیت تصاویر را حدس بزند که به مرور زمان این مهارت‎ها در بازیکن تقویت خواهد شد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نحوه‎ی انجام این بازی دشوار نیست اما قوانینی برای بخش جوایز و دریافت آنها وجود دارد که در بخشی به عنوان قوانین به طور کامل توضیح داده شده است. بازیکن با دیدن تصویر ناواضح باید ماهیت آن را از بین چهار گزینه ای که به او ارائه می‎شود حدس بزند و در صورتی که موفق به حدس صحیح تصویر نشود از لیگی که در آن شرکت کرده حذف خواهد شد.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه بازی حدس تصویر آنلاین است که جوایز نقدی نیز به همراه دارد. در هر مرحله عکسی وجود دارد که بازیکن باید ماهیت آن را حدس بزند. این عکس‌ها به دو صورت به بازیکن ارائه می‎شوند، در حالت اول عکس محو شده است و تشخیص تصویر موجود در آن دشوار است و در حالت دوم عکس زیر صفحه‎ی سیاهی قرار داده شده و دایره روشن کوچکی روی تصویر حرکت می‎کند و بخش‌های زیر آن دیده می‎شود. بازیکن با توجه به قسمت‎های اندکی که از عکس می‎بیند باید محتوای آن را تشخیص دهد. چهار گزینه در زیر هر عکس درج می‎شود که معمولاً گزینه‎های نزدیک به هم‎اند و باعث گمراه شدن بازیکن می‎شود. همه‎ی مراحل این بازی دارای محدودیت زمانی‎اند که هیجان و چالش بازی را افزایش می‎دهد. لیگ‎های مختلفی در منوی بازی وجود دارد. هر یک از آنها جوایز ویژه‌ای دارد که روی آن درج شده است. در صورتی که بازیکن بتواند تمام تصاویر هر لیگ را به درستی تشخیص دهد مبلغ ریالی جایزه می‌گیرد این مبالغ به حساب کیف پول بازیکنان منتقل می‎شوند و در صورتی که مبلغ بالغ بر ۲۰ هزار تومان شود توسط برنامه به کارت بازیکن واریز خواهد شد‌. به طور میانگین برای هر مرحله به سه سکه طلا یا نقره نیاز است و قیمت هر پنج سکه حدود ۲۴ هزار تومان بوده که به علت ساده بودن مراحل ابتدایی، بازیکن به ادامه دادن بازی و کسب جوایز نقدی بالاتر تشویق می‌شود که خود در نهایت منجر به انجام خرید‌های درون برنامه‌ای بیشتر خواهد شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی ۳.۰.۳ Android در تاریخ ۹۸/۱۱/۱۲ نوشته شده است.

کیفیت

این بازی شکل بسیار ساده‎ای دارد و موسیقی برای پس‎زمینه بازی در نظر نگرفته شده است و تنها صدای ثانیه شمار شنیده می‎شود.

مصرف گرایی

برای انجام هر بازی نیاز به تعدادی سکه است و بازیکن می‎تواند روزانه با دیدن ویدیو تبلیغاتی تعداد محدودی سکه دریافت کند و یا از طریق خرید درون برنامه‎ای اقدام به خرید آنها کند. قیمت بسته‎های سکه از پنج هزار تومان تا ۷۰ هزار تومان متغیر است.

حریم خصوصی

برای دریافت مبلغ جایزه بازیکن باید شماره کارت بانکی خود را در برنامه وارد کند. همچنین در ابتدا از بازیکنان خواسته می‎شود تا با وارد کردن شماره موبایل خود حساب کاربری برای خود ایجاد کند. این بازی به محتوای حساب کاربری گوگل بازیکن دسترسی پیدا می‎کند و هر چند ساعت یک بار نیز پیام‎هایی به صورت نوتیفیکیشن برای بازیکن ارسال می‎کند. ضمناً این بازی به صورت آنلاین اجرا می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 9
نسخه تست شده روی اندروید 3.0.۳
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر دیاکو ایده‌پردازان جوان
سال انتشار 2019