کلش او زامبی۲: نبرد قهرمانان

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تشکیل ارتش و قلمرو قدرتمند برای مبارزه با زامبی‎ها

  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در طی بازی دائماً نوشته‌هایی جهت راهنمایی و کمک به بازیکن ارائه می‌شود. از شروع برنامه تا مراحل ابتدایی، یکی از سربازان نحوه‎ی استفاده از بازی را توضیح می‎دهد. در کل بازی قوانین پیچیده‌ای ندارد و فراگیری آن در زمان کوتاه امکان‌پذیر است.
  این بازی همچون سایر بازی‌های استراتژیک به بازیکنان کمک می‌کند تا بتواند با برنامه‌ریزی برای جنگ‌های آینده برای خود ثروت و همچنین نیروی نظامی ذخیره کند. جریان بازی باعث بهبود قدرت پیش‌بینی،‌ تفکر استراتژیک و همچنین تصمیم‌گیری در محدودیت زمانی می‎شود.
  از نظر محتوایی بازی صحنه‌های جنگی و لشکرکشی دارد اما به علت دور بودن زاویه‎ی دید بازیکن، هیچ‌گونه صحنه‎ی کشتار یا خونریزی مشاهده نمی‌شود و فقط غبارهای ناشی از تکاپوی دو جبهه را می‌تواند ببیند. در شروع بازی تصاویر کارتونی از زامبی‌ها نیز نمایش داده می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی ویروس زامبی‌ها در حال حمله به انسان‌ها است و در صورت انتشار نسل بشر منقرض خواهد شد. بازیکن با تشکیل قلمرو و فرماندهی لشکرش، باید به مقابله با زامبی‌ها بپردازد. این بازی ساختار مشابه با بازی‌های Clash of Clane دارد ولی به شکل ساده‌تری انجام می‌شود. در ابتدا یکی از سربازان قوانین و باید نبایدها را به‌صورت متن‌های فارسی بیان می‎کند و کنترل بازی را به دست بازیکن می‎دهد. بازیکن باید در ابتدا مقر فرمانروایی خود را بسازد، معدن‌های طلا ایجاد کند، سرپناهی برای قهرمانان خود قرار دهد، بجنگد و ارتش خود را قوی‌تر کند. قهرمانان متنوع با قدرت‎های منحصربه‌فردی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرند و صحنه‌های جنگ طراحی واضحی ندارند. در هر حمله بازیکن قهرمانان مورد نظر خود را به میدان جنگ می‌فرستد و از قدرت‌های آنها استفاده می‌کند ولی جریان اصلی به شکل خودکار انجام می‎شود. در گوشه‌‎ی صفحه قسمتی جهت مکالمه‎ی کاربران وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 2.6.6 در تاریخ ۹۸/0۷/۲۷ نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این بازی نسخه‎ی ایرانی و نمونه‎برداری شده از سری بازی‌های Clash است. طراحی صحنه‎ها و امکانات بازی برگرفته شده از نسخه‌های غیرایرانی است اما کیفیت تصویرسازی آن به نسبت ضعیف‌تر است. بازیکن تسلط زیادی به صحنه ندارد و از فاصله‎ی دور قلمرو خود را مشاهده می‏کند. تعداد زیاد قهرمانان و توانایی‌های منحصربفرد آنها همچنین موسیقی رزمی در پس‏‎زمینه هیجان و انرژی خوبی به بازی می‎دهد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  استفاده از برخی امکانات بازی نیاز به خرید درون برنامه‌ای دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  این بازی در حالت آنلاین و با اتصال به اینترنت انجام می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۶.۶
  واحد پول رایگان
  ناشر مگنت گیم
  ارز رایگان