کلش او زامبی۲: نبرد قهرمانان

بررس متن: پریا کنکاشور

10+

تشکیل ارتش و قلمرو قدرتمند برای مبارزه با زامبی‎ها

ناشر: مگنت گیم

کلش او زامبی۲: نبرد قهرمانان

10+

تشکیل ارتش و قلمرو قدرتمند برای مبارزه با زامبی‎ها

ناشر: مگنت گیم

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی همچون سایر بازی‌های استراتژیک به بازیکنان کمک می‌کند تا بتواند با برنامه‌ریزی برای جنگ‌های آینده برای خود ثروت و همچنین نیروی نظامی ذخیره کند. جریان بازی باعث بهبود قدرت پیش‌بینی،‌ تفکر استراتژیک و همچنین تصمیم‌گیری در محدودیت زمانی می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
از نظر محتوایی بازی صحنه‌های جنگی و لشکرکشی دارد اما به علت دور بودن زاویه‎ی دید بازیکن، هیچ‌گونه صحنه‎ی کشتار یا خونریزی مشاهده نمی‌شود و فقط غبارهای ناشی از تکاپوی دو جبهه را می‌تواند ببیند. در شروع بازی تصاویر کارتونی از زامبی‌ها نیز نمایش داده می‎شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در طی بازی دائماً نوشته‌هایی جهت راهنمایی و کمک به بازیکن ارائه می‌شود. از شروع برنامه تا مراحل ابتدایی، یکی از سربازان نحوه‎ی استفاده از بازی را توضیح می‎دهد. در کل بازی قوانین پیچیده‌ای ندارد و فراگیری آن در زمان کوتاه امکان‌پذیر است.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی ویروس زامبی‌ها در حال حمله به انسان‌ها است و در صورت انتشار نسل بشر منقرض خواهد شد. بازیکن با تشکیل قلمرو و فرماندهی لشکرش، باید به مقابله با زامبی‌ها بپردازد. این بازی ساختار مشابه با بازی‌های Clash of Clane دارد ولی به شکل ساده‌تری انجام می‌شود. در ابتدا یکی از سربازان قوانین و باید نبایدها را به‌صورت متن‌های فارسی بیان می‎کند و کنترل بازی را به دست بازیکن می‎دهد. بازیکن باید در ابتدا مقر فرمانروایی خود را بسازد، معدن‌های طلا ایجاد کند، سرپناهی برای قهرمانان خود قرار دهد، بجنگد و ارتش خود را قوی‌تر کند. قهرمانان متنوع با قدرت‎های منحصربه‌فردی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرند و صحنه‌های جنگ طراحی واضحی ندارند. در هر حمله بازیکن قهرمانان مورد نظر خود را به میدان جنگ می‌فرستد و از قدرت‌های آنها استفاده می‌کند ولی جریان اصلی به شکل خودکار انجام می‎شود. در گوشه‌‎ی صفحه قسمتی جهت مکالمه‎ی کاربران وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 2.6.6 در تاریخ ۹۸/0۷/۲۷ نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی نسخه‎ی ایرانی و نمونه‎برداری شده از سری بازی‌های Clash است. طراحی صحنه‎ها و امکانات بازی برگرفته شده از نسخه‌های غیرایرانی است اما کیفیت تصویرسازی آن به نسبت ضعیف‌تر است. بازیکن تسلط زیادی به صحنه ندارد و از فاصله‎ی دور قلمرو خود را مشاهده می‏کند. تعداد زیاد قهرمانان و توانایی‌های منحصربفرد آنها همچنین موسیقی رزمی در پس‏‎زمینه هیجان و انرژی خوبی به بازی می‎دهد.

مصرف گرایی

استفاده از برخی امکانات بازی نیاز به خرید درون برنامه‌ای دارد.

حریم خصوصی

این بازی در حالت آنلاین و با اتصال به اینترنت انجام می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 97
نسخه تست شده روی اندروید ۲.۶.۶
واحد پول رایگان
ناشر مگنت گیم