کوریدور | بازی فکری آنلاین

بررس متن: پریا کنکاشور

9+

رساندن مهره به خانه‎ی حریف در یک بازی مهره‌ای و فکری

ناشر: سرگرمی درفک

کوریدور | بازی فکری آنلاین

9+

رساندن مهره به خانه‎ی حریف در یک بازی مهره‌ای و فکری

ناشر: سرگرمی درفک

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
انجام این بازی نیاز به مهارت‎های تفکر تحلیلی و تفکر حل مسئله دارد بازیکن باید بتواند نزدیک‌ترین راه به خط پایان را پیدا کند و با توجه به حرکت حریف مانع‌هایی سر راه او قرار دهد تا در رسیدن او به مقصد تأخیر ایجاد کند این کار نیازمند تحلیل درستی از سبک حرکت حریف و موقعیت‌های ایجاد شده در صحنه‎ی بازی است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
قوانینی که بر بازی حاکم است پیچیدگی خاصی ندارند اما با این وجود در اولین تجربه توضیحات بسیار کاملی در مورد نحوه‎ی حرکت دادن مهره‌ها و همچنین قوانین حاکم بر بازی به صورت نوشتاری و تصویری به بازیکن ارائه می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

کوریدور بازی فکری و آنلاین است که ساختاری مشابه نقطه بازی دارد و در جدولی ۹×۹ اجرا می‎شود. بازی به صورت دو نفره و چهار نفره قابل انجام است و هدف آن رساندن مهره‎ به آخرین خانه‎ی حریف است. هر بازیکن مهره‎ای در اختیار دارد که به شکل نوبتی آن را در جدول بازی حرکت می‎دهد و همچنین می‎تواند با قراردادن دیوارهایی سر راه حریف خود مانع ایجاد کند و او را از خط پایان دور کند. هر بازیکن می‌تواند حداکثر ده دیوار در مسیر حریف خود قرار دهد اما حق بستن کامل راه او را ندارد. بازی ساختار پیچیده‌ای ندارد و تنها چالش آن پیدا کردن سریع‌تربن راه رسیدن به خط پایان و کنترل همزمان مسیر حرکت حریف است. در حالت آنلاین با پرداخت صد سکه، حریف شانسی برای مقابله پیدا می‌شود و در هر ساعت نیز صد سکه به هر بازیکن تعلق می‎گیرد تا حداقل شانس یک بازی در ساعت را داشته باشد اما محدودیت در تعداد سکه‌ها و علاقه‎ی بازیکن به تکرار بازی او را ملزم به خرید درون برنامه‌ای یا اجرای بازی در حالت آفلاین می‎کند. در حالت آفلاین بازیکن می‎تواند با دوستان خود از یک دستگاه بازی را انجام دهد. بازی بسیار مبتنی بر خرید درون برنامه است که می‎تواند مانع از علاقه‎مندی به استفاده‎ از بازی شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی ۱.۲۶ Android در تاریخ ۹۹/۱/۷ نوشته شده است.

کیفیت

بازی طراحی معمولی دارد و از جزئیات گرافیکی زیادی برخوردار نیست. امکان تشکیل آواتار برای هر بازیکن وجود دارد اما بیشتر گزینه‌های آن قفل هستند و نیاز به خرید درون برنامه‌ای دارند. امکان تغییر جزئیات در صفحه‎ی بازی وجود دارد که آن‎ها نیز به سکه نیاز دارند. در بعضی مواقع برای پیدا شدن حریف شانسی زمان زیادی صرف می‎شود که می‌تواند برای بازیکن خسته‎کننده باشد.

مصرف گرایی

برای دریافت سکه، مهره و دیوارهای متنوع می‌توان خرید درون برنامه‎ای به ارزش ۱۹۰۰ تا ۲۹۹۰۰ تومان انجام داد همچنین می‌توان برای دریافت سکه‎ی رایگان از مشاهده‎ی تبلیغ استفاده کرد. برای استفاده بیشتر از یک گردونه‎ی شانس در روز می‌توان ۵۰۰ تومان پرداخت کرد.

حریم خصوصی

بازی در حالت آنلاین و با اتصال به اینترنت اجرا می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 46
نسخه تست شده روی اندروید 1.26
واحد پول رایگان
ناشر سرگرمی درفک