1000m Zombie Escape

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

فرار از دست زامبی با هدف ثبت رکورد

سال: 2016
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی ساده است و تنها این مدل حرکت است که باعث بروز اشتباه در مسیر حرکتی، تغییر جهت و درنهایت باخت می‎شود. البته ناگفته نماند که با چندین بار تمرین این سختی نیز رفع خواهد شد.
  شاید اگر بخواهیم به اسم برنامه که در آن کلمه زامبی به‌کاررفته توجه کنیم این بازی ترسناک به نظر بیاید، اما درواقع محتوای بازی هیچ چهره‎ای از زامبی‎ها را نشان نمی‎دهد؛ و شاید تنها خیابانی بازی و تغییر وضعیت روز به شب تا حدودی چاشنی ترس را اضافه کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی با هدف ثبت رکورد ساخته‌شده و بازیکن باید بتواند در خیابان پر مانع بیشترین مسیر را طی کند. در سرتاسر این مسیر زامبی‌ها در حال حرکت‎اند که در کنار سایر موانع عبوری مانند ماشین‎ها کار را برای بازیکنان دشوار کرده‌اند. قبل از شروع بازی بازیکنان شخصیت موردنظر خود را انتخاب می‎کنند (دایناسور، بابانوئل و …) و با آغاز بازی، به‌صورت چرخشی شخصیت را حرکت می‎دهند. در طول مسیر سکه‌های امتیازی نیز در نظر گرفته‌شده است و هنگامی‌که تعداد سکه‌هایتان به 100 عدد برسد می‌توان از گردونه جوایز، هدیه‌ای دریافت کرد که می‎تواند شامل باز کردن شخصیتی جدید یا عوض کردن موسیقی بازی باشد. کپسول‌های آتشی نیز برای تسهیل روند بازی قرار داده‌شده‌اند و بازیکن تا مدتی مسیر را با خیال آسوده و بدون نگرانی طی می‎کند. نمایش تصویر از بالا باعث شده تا بازیکن چهره‎ای از زامبی‌ها و بعضاً شخصیت خودش را نبیند، به همین دلیل این شخصیت‌ها به‌ اندازه‎ی اسمشان ترسناک نخواهند بود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/01/31 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 1.7.1 است.

  کیفیت

  تصویرگری به خصوصی در بازی دیده نمی‌شود و رنگ‌های به‌کاررفته در پس‌زمینه اغلب تیره‎اند؛ اما موسیقی‌هایی زمینه‎ی بازی متناسب با سبک و جریان آن تغییر می‎کنند. شخصیت‌های بازی شباهت چندانی با دنیای واقعی ندارند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۷.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Oink Games Inc
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان