1LINE – One Line with One Touch

بررس متن: حامد داوری

10+

رسم اشکال هندسی با اتصال نقطه‎ها به یکدیگر

ناشر: X-Flow سال انتشار: 2019

1LINE – One Line with One Touch

10+

رسم اشکال هندسی با اتصال نقطه‎ها به یکدیگر

ناشر: X-Flow

سال انتشار: 2019

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن از هر نقطه فقط می‎تواند یک بار عبور کند. او باید به شکل‎ هندسی هر مرحله و مکان‎ قرارگیری نقطه‎ها توجه کند و مسیر مناسبی در ذهن خود ترسیم کند تا در نهایت به روش صحیحی برای به پایان بردن هر مرحله برسد. حل کردن پازل‎های بازی به تقویت مهارت تفکر انتزاعی و حل مسئله‎ی بازیکن کمک خواهد کرد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
آموزشی در بازی وجود ندارد اما روش انجام آن پیچیدگی به خصوصی ندارد و بازیکن با چندین بار تمرین به طور کامل آن را خواهد آموخت. اشکال هندسی به مرور دشوارتر و تعداد نقطه‎های آن‎ها بیشتر می‎شوند. بازیکن برای حل برخی از آن‎ها با چالش زیادی مواجه خواهد شد.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در این بازی پازل‎هایی از شکل‎های هندسی را حل می‎کند. در هر مرحله اشکال مختلفی مثل ستاره یا مربع وجود دارد که اضلاع آن‎ها با نقاط به یکدیگر متصل شده‎اند. بازیکن باید با انگشت خود خطی رسم کند تا از تمامی نقاط عبور کند. بازی فقط یک قانون دارد که بازیکن باید تنها با رسم یک خط تمامی نقاط را به هم متصل کند. در مراحل ابتدایی اشکال ساده هستند اما به مرور و با پیچیده شدن شکل‎ها حل پازل‎ها چالش‎برانگیز خواهند شد. بازیکن حرکات نامحدودی در اختیار دارد و می‎تواند در صورت اشتباه بودن خط رسم‎شده با لمس علامت فلش پایین صفحه یک حرکت به عقب برگردد و آن را اصلاح کند. در صورت نیاز امکان استفاده از گزینه‎های کمکی نیز وجود دارد. تلاش برای پیدا کردن مسیر درست و چینش مسیرهای فرضی در ذهن مهارت تفکر انتزاعی و حل مسئله‎ی بازیکن را درگیر خواهد کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 2.2.18 و در تاریخ 99/07/19 نوشته شده است.

کیفیت

پس‎زمینه‎ی بازی تصویری ساده است اما شکل هندسی در هر مرحله متفاوت می‎شود. اشکال تنوع زیادی دارند و برخی از آن‎ها به صورت سه‎بعدی طراحی شده‎اند. رنگ‎های متفاوتی نیز در تصویرسازی اشکال استفاده شده است که جلوه‎ی بصری به بازی بخشیده است.

مصرف گرایی

بازی خرید درون برنامه‎ای دارد و تبلیغاتی در آن نمایش داده می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 17
نسخه تست شده روی اندروید 2.2.18
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر X-Flow
سال انتشار 2019
دنیای واقعی

شبیه‎سازی بازی در دنیای واقعی ساده خواهد بود. بازیکن می‎تواند شکل‎های هندسی دلخواه خود را روی کاغذ بکشد و جریان بازی را بازسازی کند.