2 Player games: the Challenge

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

شرکت در رقابت‎های دو نفره و سرعتی

سال: 2019
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی‌ها به شکل ساده و واضحی ساخته شده‎اند و به علت سازوکار آشنایشان نیاز به راهنمایی اولیه هم ندارند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی مجموعه‌ای سیزده‎تایی از بازی‌ها و چالش‌های دونفره است. بازیکن و حریفش، هر کدام نیمی از صفحه‎ی دستگاه را در اختیار دارند و به‌طور هم‌زمان بازی‎ها را کنترل می‎کنند. بازی‌ها شامل بسکتبال، بیلیارد، ایکس او، پنالتی زنی، پینگ‌پونگ، رالی و چند بازی دیگر است. طراحی این بازی بسیار ساده و بدون توجه به جزئیاتی انجام‌شده است. بازی‌ها محتوای بسیار ساده‌ای دارند و تنها چالش کنترل سریع بخش تحت اختیار است. با توجه به نحوه‎ی کنترل بازی‌ها، اجرای این برنامه در گوشی‌های موبایل به علت کوچک بودن صفحه دشوار خواهد بود و برای سهولت استفاده بهتر است از دستگاه‎هایی با صفحه‎ی بزرگ‌تر استفاده کرد. بازیکن همچنین می‌تواند کنترل هر دو طرف را به دست داشته باشد که می‎تواند تمرینی برای تقویت ارتباط بین دو نیمکره‎ی مغزی و افزایش تمرکز باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.15 در تاریخ ۹۸/0۷/۲۷ نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این برنامه تنوع زیادی در تعداد بازی‎های کوتاه و دو نفره خود دارد. همه بازی‌ها دارای چالش سرعت عمل و حفظ تمرکز‎ند که می‎تواند برای بازیکن هیجان‎انگیز باشد. اما نقاشی‎ها آن به شکل بسیار ساده‌ای طراحی شده‎اند و صحنه‎های بازی خالی از هرگونه جزئیات یا جلوه‌های بصری است. هیچ موسیقی در پس‎زمینه‎ی بازی استفاده نشده و تنها صدای برخورد توپ شنیده می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت ما بین مراحل تبلیغاتی مشاهده می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱۵
  واحد پول رایگان
  ناشر JindoBlu
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان