2048 Shoot & Merge Block Puzzle

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ادغام بلوک‌های هم شماره برای رسیدن به حاصل جمع بالاتر

سال: 2019
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  جریان بازی ساده است و پیچیدگی در درک محتوای آن وجود ندارد. تنها برای رسیدن به بالاترین رکورد باید زمان زیادی صرف بازی شود و نیاز به تمرین دارد تا از کوچک‎ترین خطایی جلوگیری شود.
  محتوای بازی تا حدود به به درک مفهوم جمع و توان کمک می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  جریان اصلی بازی مشابه با بازی 2048 است. بازیکن باید مهره‎های هم شماره را روبه‌رو یا کنار هم قرار دهد تا مهره‎ی جدیدی با حاصل جمع مهره‌های اولیه به دست آید. تفاوت اصلی این بازی با بازی کلاسیک ۲۰۴۸ در صفحه‎ی متحرکش است که به‌مرور و با سرعت کمی به سمت پایین حرکت می‌کند. مهره‌ها در بالای صفحه قرار دارند و بازیکن باید مهره‌های جدید را به سمت آنها بفرستند. با هر ادغام (ترکیب دو عدد مشابه با هم)، صفحه قدمی به بالا می‌رود تا بازیکن زمان بیشتری ذخیره کند و در نهایت هنگامی که مهره‎ای به خط انتهایی برسد بازی تمام می‎شود. این بازی دارای دو بخش رکوردشکنی و مرحله‌ای است. در بخش مرحله‌ای بازیکن باید تا رسیدن به امتیاز مشخص‌ بازی را ادامه دهد و در حالت رکوردی باید تا بیشتری امتیاز ممکن ادامه دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ 72 Android در تاریخ ۹۸/0۹/0۹ نوشته‌شده است.

  کیفیت

  دو نوع تم برای پس‌زمینه وجود دارد که امکان تغییر شکل صفحه را به بازیکن می‌دهد. موسیقی کودکانه و شادی در متن بازی وجود دارد و از رنگ‌های متنوع و متضادی برای طراحی مهره‌ها استفاده‌شده که زیبایی و تنوع خوبی به بازی بخشیده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت میان مراحل تبلیغاتی مشاهده می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۷۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر ONESOFT
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان