504 لغت ضروری (آموزش زبان انگلیسی)

بررس متن: پریا کنکاشور

10+ 7 تا 10 با همراهی والدین

آموزش طبقه‌بندی‌شده و گام‌به‌گام لغات کتاب ۵۰۴

ناشر: Smart-Ideas سال انتشار: 2018

504 لغت ضروری (آموزش زبان انگلیسی)

10+
7 تا 10 با همراهی والدین

آموزش طبقه‌بندی‌شده و گام‌به‌گام لغات کتاب ۵۰۴

ناشر: Smart-Ideas

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
تمرکز اصلی این برنامه بر روی آموزش زبان انگلیسی قرار دارد. لغات به چندین دسته تقسیم شده‎اند و با آموزش و تمرین هر قسمت کاربر می‎تواند روزانه به ۱۰ الی ۱۵ کلمه‎ی جدید انگلیسی مسلط شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
برنامه به‌صورت خودکار کلمات مربوط به هر بخش را نمایش می‌دهد، سپس وارد مرحله‎ی تمرین خواهد شد. استفاده از بخش آموزشی برای یادگیری سازوکار استفاده از برنامه نیاز است. به علت نبود هیچ عامل انگیزشی برای استفاده از برنامه و دو زبانه بودنش، بهتر است در استفاده‎ی کودکان دبستانی و تازه‎کار همراهی والدین برای توضیحات بیشتر و ایجاد انگیزه وجود داشته باشد.
آنچه والدین باید بدانند

504 یک برنامه‎ی آموزش لغات زبان انگلیسی است و از کتابی با همین نام برگرفته‌شده است. در این برنامه کلیه لغات کتاب ۵۰۴ به ۴۲ درس تقسیم شده‎اند تا بازیکن نظم بیشتری در جریان یادگیری داشته باشد. با هر بار ورود به برنامه آموزش یک درس آغاز می‌شود. در هر درس بین ۱۰ الی ۱۵ کلمه با سطح دشواری‎های متفاوت قرار داده‎شده است. بازیکن با شروع هر بخش می‌تواند کلمه را مشاهده کند، تلفظ صحیح آن را با سه صدای مختلف بشنود و همچنین ۳ مثال که کلمه در آن استفاده‌شده را ببیند تا در نهایت معنی کلمه مورد نظر را به‌طور کامل دریابد. در همین بین بازیکن با واژه‌های هم‌معنی آشنا می‎شود و جنس کلمه (اعم از فعل، اسم صفت و...) را می‎آموزد. پس از آشنایی با کلمه بازیکن با لمس کلید بعدی وارد بخش تمرین خواهد شد. در این بخش کلمه یا معنی نمایش داده می‌شوند و بازیکن باید از بین کلمات موجود گزینه صحیح را انتخاب کند. در بخش تمرین از کلمات آموزش داده‌شده در بخش‌های قبلی نیز پرسیده می‌شود که با تکرار و تمرین مجدد به‌خوبی به خاطر سپرده شوند. با افزودن کلمات دشوار به بخش علاقه‌مندی‌ها لیست اختصاصی از کلمات دشوار ساخته می‎شود تا برای تمرین بیشتر از آن استفاده شود. برای شنیدن تلفظ کلمات نیاز به اینترنت است و تلفظ کلمات در بخش موسیقی دستگاه ذخیره می‌شود تا امکان شنیدن و تمرین کلمات را ساده‌تر می‌کند. این برنامه کمک می‌کند تا در طی ۴۲ روز به کلیه لغات کاربردی کتاب ۵۰۴ مسلط شد و بتوان سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا بخشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 13 Android در تاریخ ۹۸/0۷/0۵ نوشته‌شده است.

مصرف گرایی

در صورت اتصال به اینترنت تبلیغات نشان داده می‌شود.

حریم خصوصی

در صورت نیاز به استفاده از بخش تلفظ، برنامه اجازه‎ی دسترسی به عکس‌ها، رسانه‌ها و پوشه‌های موجود در دستگاه هوشمند بازیکن را می‎خواهد. همچنین برای استفاده از برخی بخش‌ها به اینترنت نیاز است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 6
نسخه تست شده روی اندروید 13
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Smart-Ideas
سال انتشار 2018
دنیای واقعی

از آنجایی که این برنامه دقیقاً مشابه با نسخه‎ی کتابی و کارتی 504 واژه است، می‎توان برای بخش تمرین از فضای برنامه خارج شدن و از محصولات قابل لمس استفاده کرد.