99 Dead Pirates

بررس متن: پریا کنکاشور

16+

ورود به کابوس کاپیتان دزدان دریایی و نبرد با دشمنان برای کشف رازهای پنهان

ناشر: Anji Games سال انتشار: 2019

99 Dead Pirates

16+

ورود به کابوس کاپیتان دزدان دریایی و نبرد با دشمنان برای کشف رازهای پنهان

ناشر: Anji Games

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
اساس این بازی برمبنای کشتار و آسیب رساندن به‎وسیله‎ی ابزارهای خشنی ازجمله تبر و چاقو است. بازیکن با حرکت در مسیر بازی افرادی که پیش رویش قرار دارند را به طرز خشن و وحشتناکی به قتل می‎رساند که تصاویری از خون‎ریزی ضمیمه‎ی آن می‎شوند. با توجه به سه بعدی بودن تصاویر، نمایش اعضای بدن قطع‎شده تاثیرگزاری بالایی دارند. بازیکن بعد از هر بار کشته شدن تصویری از لحظه‎ی مرگ شخصیتش دریافت می‎کند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در شروع بازی توضیح کاملی از چگونگی حرکت و استفاده از وسایل کشتار داده می‎شود بازیکن با لمس صفحه به جهت‎های مختلف می‎تواند حرکات جنگنده را کنترل کند و هیچ پیچیدگی در چگونگی انجام بازی وجود ندارد.
آنچه والدین باید بدانند

نقش اصلی این بازی کاپیتان دزدان دریایی است که شخصی بسیار قوی و ثروتمندی بوده و اکنون در حال دیدن کابوس است. بازیکن با ورود به کابوس کاپیتان و هدایت او باید دشمنانی که پیش رویش قرار می‎گیرند را از بین ببرد. بازی دارای فضای تاریک و سنگینی است که حس ترس و هیجان را در بازیکن بیشتر می‎کند. چهره‎ی کاپیتان و هیچ یک از دشمنان قابل تشخیص نیست و فقط بدن و لباس آنها دیده می‎شود. بازیکن در فضایی دلهره‎آور، همراه با صداهای از دور (که بازی را بیشتر به واقعیت نزدیک می‎کند) در مسیر یکنواختی حرکت می‎کند. او تبر دو لبه‎ی بزرگی را همواره همراه خود دارد که با نگه‎داشتن آن برای چند ثانیه، می‎تواند نیروی زیادی در آن ذخیره کرده و ضربه‎ی مهلکی به دشمن وارد کند. دشمنان آرام و به صورت تک نفره به شخصیت نزدیک می‎شوند که هم می‎توانند از خود دفاع کنند و هم با ابزارهای گوناگون حمله می‎کنند. بازیکن و دشمنان با هر ضربه صحنه‎های خون‌آلود ایجاد می‎کنند و بعد از چند ضربه کشته می‎شوند. در طی مسیر و با پیشروی در بازی داستانی در قالب پاراگراف‎های کوتاه نمایش‎داده می‎شود که در مورد کاپیتان و راز ناوگان‎های منطقه است. افزایش رکورد به معنای امکانات بیشتر برای انجام بازی است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android ۱.۰۳ در تاریخ ۹۸/0۹/۲۰ نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی دارای تصاویر گرافیکی بسیار با کیفیتی است و بازیکن می‎تواند کیفیت HD را برای انجام بازی انتخاب کند. صداهای دقیق، نزدیک به واقعیت و نوع راه رفتن شخصیت‎ها همگی به خوبی فضایی دلهره‎آور و ترسناک ایجاد کرده‎اند. اما عکس‎العمل کند و آهسته‎ی شخصیت اصلی از مشکلات حرکتی بازی است.

مصرف گرایی

علاوه بر نمایش تبلیغات بین مراحل، بازیکن می‎تواند بعد از هر بار شکست ویدیوی تبلیغاتی مشاهده کند و مجدداً به ادامه‎ی مرحله بپردازد. همچنین برخی از ابزارهای بازی به‎وسیله‎ی خرید درون برنامه‎ای قابل استفاده‎اند.

حریم خصوصی

در ابتدای بازی تائیدی مبنی بر پذیرفتن قوانین حریم خصوصی بازی درخواست می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 76
نسخه تست شده روی اندروید 1.03
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Anji Games
سال انتشار 2019