A Girl Adrift

بررس متن: پرستو رحیمی

8+ 5 تا 8 با همراهی والدین

صید ماهی‌های گوناگون در نقش دختری ماهیگیر

ناشر: DAERI SOFT سال انتشار: 2017

A Girl Adrift

8+
5 تا 8 با همراهی والدین

صید ماهی‌های گوناگون در نقش دختری ماهیگیر

ناشر: DAERI SOFT

سال انتشار: 2017

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
گونه‌های نایابی از ماهی‌ها و موجودات دریایی بسیار متنوعی مانند ستاره دریایی در بازی وجود دارد که کودک را با دنیای زیر آب بیشتر آشنا خواهد کرد.
محتوای بومی و فرهنگی
شخصیت اصلی برای ماهیگیری به شهرهای متفاوتی سفر می‌کند و اگرچه نمایی از شهر مشخص نیست، اما نام شهرها در نقشه وجود دارد و کودک با کمک والدین می‌تواند اطلاعات بیشتری در مورد آن مناطق به دست آورد.
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی کنترل بسیار ساده‌ای دارد و چگونگی آن توسط متن‌های کوتاهی به‌طور کامل به کودک آموزش داده می‌شود. بازیکن پس از مدت کوتاهی به بازی مسلط می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی کودک نقش دختر ماهیگیری که در آب‌های مناطق گوناگون به‌تنهایی مشغول به ماهیگیری است را ایفا می‌کند. او با ضربه زدن با انگشت بر روی صفحه گوشی در زمان مشخص‌شده حرکت شخصیت را هدایت می‌کند و با انداختن قلاب ماهیگیری خود به آب ماهی‌های متفاوتی را به دست می‌آورد. همچنین با مراجعه به نقشه بازی و رفتن به مکان‌هایی که ماهی‌های نایاب‌تری دارند امتیاز خود را بیشتر افزایش می‌دهد. این بازی محیطی بسیار آرام دارد و به افزایش تمرکز کودکان کمک خواهد کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.368iOS در تاریخ 98/06/09 نوشته‎شده است.

کیفیت

بازی در محیط‌های زیبا با رنگ‌آمیزی ملایم و متنوع تصویرسازی شده است. موسیقی متن بازی آرامش‌بخش و کاملاً هماهنگ با محیط دریا است.

مصرف گرایی

بازیکن با انجام مأموریت‌ها امتیازاتی را کسب می‌کند که از آنها برای شخصی‌سازی ظاهر شخصیت و همچنین خرید ابزارهایی برای ماهیگیری می‌تواند استفاده کند و همچنین با پرداخت حداکثر 99.99$ می‌تواند این امکانات را تهیه کند. دیدن فیلم‌های تبلیغاتی در بازی نیز به بازیکن کمک می‌کند که سطح خود را سریع‌تر بالا ببرد.

حریم خصوصی

بازی لینکی در توییتر و فیس‌بوک دارد و بازیکن می‌تواند دوستان خود را به بازی دعوت کند. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 81
حداقل نیازمندی اندروید 4.0.3 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.368
واحد پول رایگان
ناشر DAERI SOFT
سال انتشار 2017