A Girl Adrift

thumbnail
۸ سال به بالا
۵ تا ۸ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

صید ماهی‌های گوناگون در نقش دختری ماهیگیر

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی کنترل بسیار ساده‌ای دارد و چگونگی آن توسط متن‌های کوتاهی به‌طور کامل به کودک آموزش داده می‌شود. بازیکن پس از مدت کوتاهی به بازی مسلط می‌شود.
  گونه‌های نایابی از ماهی‌ها و موجودات دریایی بسیار متنوعی مانند ستاره دریایی در بازی وجود دارد که کودک را با دنیای زیر آب بیشتر آشنا خواهد کرد.
  شخصیت اصلی برای ماهیگیری به شهرهای متفاوتی سفر می‌کند و اگرچه نمایی از شهر مشخص نیست، اما نام شهرها در نقشه وجود دارد و کودک با کمک والدین می‌تواند اطلاعات بیشتری در مورد آن مناطق به دست آورد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی کودک نقش دختر ماهیگیری که در آب‌های مناطق گوناگون به‌تنهایی مشغول به ماهیگیری است را ایفا می‌کند. او با ضربه زدن با انگشت بر روی صفحه گوشی در زمان مشخص‌شده حرکت شخصیت را هدایت می‌کند و با انداختن قلاب ماهیگیری خود به آب ماهی‌های متفاوتی را به دست می‌آورد. همچنین با مراجعه به نقشه بازی و رفتن به مکان‌هایی که ماهی‌های نایاب‌تری دارند امتیاز خود را بیشتر افزایش می‌دهد. این بازی محیطی بسیار آرام دارد و به افزایش تمرکز کودکان کمک خواهد کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.368iOS در تاریخ 98/06/09 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی در محیط‌های زیبا با رنگ‌آمیزی ملایم و متنوع تصویرسازی شده است. موسیقی متن بازی آرامش‌بخش و کاملاً هماهنگ با محیط دریا است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن با انجام مأموریت‌ها امتیازاتی را کسب می‌کند که از آنها برای شخصی‌سازی ظاهر شخصیت و همچنین خرید ابزارهایی برای ماهیگیری می‌تواند استفاده کند و همچنین با پرداخت حداکثر 99.99$ می‌تواند این امکانات را تهیه کند. دیدن فیلم‌های تبلیغاتی در بازی نیز به بازیکن کمک می‌کند که سطح خود را سریع‌تر بالا ببرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در توییتر و فیس‌بوک دارد و بازیکن می‌تواند دوستان خود را به بازی دعوت کند. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۳۶۸
  واحد پول رایگان
  ناشر DAERI SOFT
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان