A Void Society

thumbnail
۱۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کمک برای نجات آخرین انسان بازمانده در دنیایی پسارستاخیزی در قالب برنامه‌ی پیام‌رسان

سال: 2020
  بررس برنامه: آزاده عبدی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در متن‌های پیام‌ها گاهی اوقات از کلمات توهین‌آمیز به زبان انگلیسی استفاده می‌شود. کلماتی مانند crap، damn، s..t و f..k.
  کنترل خاص و پیچیده‌ای در بازی وجود ندارد و مخاطب تنها با انتخاب گزینه‌های پیام کوتاه بازی را پیش می‌برد اما انجام آن نیاز به آشنایی با زبان انگلیسی دارد.
  در پیام‌هایی که فرستاده می‌شود، توصیفاتی از صحنه‌ها و موقعیت‌های اضطراب‌آور و خشن وجود دارد. مانند هجوم زامبی‌ها به ساختمانی که یکی از شخصیت‌ها در آن حضور دارد یا توصیفاتی از اجسادی که روی زمین افتاده‌اند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  A Void Society یک بازی ماجراجویانه است که در قالب برنامه‌ی پیام‌رسان اجرا می‌شود. مخاطب باید با فرستادن پیام کوتاه به یکی از آخرین انسان‌های بازمانده کمک کند تا در دنیایی پسارستاخیزی و پر از زامبی زنده بماند. فصل‌های مختلفی در بازی وجود دارد که هر کدام داستان خود را دارند اما بازی معمولاً به این صورت پیش می‌رود که بازیکن باید به فرد مورد‎نظر کمک کند تا در موقعیت‌های مختلف جان سالم به در ببرد. بازیکن انتخاب‌های مختلفی برای پیش بردن داستان در اختیار دارد که هر کدام تبعات خاص خود را خواهند داشت. با توجه به این که تمام این بازی با متن و پیام‌کوتاه انجام می‌شود، آشنا بودن با زبان انگلیسی برای انجام آن ضروری است. در پیام‌ها توصیفاتی از موقعیت‌های ترسناک و اضطراب‌آور و همچنین بعضی اعمال خشونت‌آمیز وجود دارد. همچنین از کلمات توهین‌آمیز انگلیسی هم استفاده می‌شود. دو فصل ابتدایی این بازی رایگان است و برای ادامه‌ی آن باید پول پرداخت کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.4.0 Android در تاریخ 99/08/3 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  با توجه به این که بازی متن‌محور است گرافیک آن ویژگی خاصی ندارد. موسیقی متن با فضای پسارستاخیزی و گاهی اضطراب‌آور داستان هماهنگ است و حس داستان را به مخاطب منتقل می‌کند. داستان هر فصل متفاوت است و با این که در قسمت‌های ابتدایی هیجان‌انگیزند اما با پیشرفت می‌تواند برای عده‌ای کمی خسته‌کننده و تکراری شوند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  دو فصل ابتدایی بازی رایگان است و برای ادامه‌ی آن باید پول پرداخت کرد. میان مکالمات وقفه‎هایی پیش می‌آید که برای ادامه‌ی سریع آن‌ها بازیکن می‌تواند ویدیوهای تبلیغاتی نگاه کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۴.۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۶.۰ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Extraordinerdy
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان