Adorable Home

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رسیدگی به جریان زندگی زوجی علاقه‎مند به گربه

سال: 2019
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکن باید زوجی را از بین شخصیت‎های موجود انتخاب کند که این انتخاب می‎تواند شامل یک زن و یک مرد یا ترکیبی از دو زن یا دو مرد باشد.
  متن‎هایی برای آموزش چگونگی انجام بازی در ابتدا قرار دارد که در بعضی موارد کارایی ندارند. دریافت سازوکار محبت کردن به گربه نیاز به تمرین دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی نوجوانان به سادگی جریان زندگی روزمره یک زوج و گربه‎هایشان را مشاهده و کنترل می‎کنند. تعداد فعالیت‎های تحت اختیار بازیکن بسیار محدود است و نبود انجام فعالیت‎های جدید روند بازی را یکنواخت و کسل‎کننده کرده است. در ابتدا نوجوان باید شخصیت خود را (مرد یا زن) انتخاب کند و برای او زوجی در نظر بگیرد. این زوج در طی داستان بازی به خانه‎ی جدید خود می‎روند و با گربه‎ی کوچکشان زندگی خود را شکل می‎دهند. در جریان بازی نوجوانان باید غذا بخرند، لوازم خانه تهیه کنند، به گربه رسیدگی کنند، دکور جدید خانه را طراحی کنند و در نهایت به دسترسی‎های جدید ازجمله گربه‎های جدیدی یا بخش‎های جدید ساختمان دست پیدا کنند. انجام فعالیت‎های بیشتر به معنای رسیدن به قلب بیشتر است که در قلب در این بازی نقش پول را ایفا می‎کند. بخش ابزار علاقه و رسیدگی به گربه‎ها تنها چالش‎های این برنامه بوده که بر روی مهارت‎های اولیه‎ای از جمله هماهنگی چشم و دست قرار دارند و به دانشی نیاز ندارند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.5.3 Android در تاریخ 98/11/05 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  ظاهر بازی همانند نقاشی‎ با گرافیک دو بعدی نمایش داده می‎شود. رنگ‎ها اگرچه متنوع‎اند اما هیجانی به محتوای ارائه‎شده اضافه نمی‎کنند. شخصیت‎ها به انتخاب بازیکن قابل تغییرند. موسیقی متن با محتوای یکنواخت و ساده‎ی بازی هماهنگ است و با ریتیمی مشخص و تکراری در متن بازی پخش می‎شود. صدای گربه تنها آوایی است که در جریان بازی به گوش می‎رسد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات ویدیویی برای دو برابر کردن قلب‎های دریافتی ارائه می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۵.۳
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر HyperBeard
  سال انتشار ۲۰۱۹