Adventure Communist

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ساخت کارگران بیشتر و استخراج مواد برای به دست آوردن نیرو و قدرت بالاتر

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  آموزش‎های اولیه بازی کامل و جامع است و هیچ ابهامی در سازوکار انجام بازی برای کودک باقی نمی‎گذارد. برای شروع بازی و افزایش سرعت روند فعالیت‎ها، بازیکن باید هر بخش را فعال نگه دارد و یا شخصاً با قرار دادن انگشت خود بر روی دکمه‎ی موردنظر تعداد تولید آن را افزایش دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه بازی‎های به‌اصطلاح کلیک‎خور یا تنبل (Idle) است و علت این نام‎گذاری به تکراری بودن روند انجام بازی برمی‎گردد. در ابتدا شخصیت راهنما در ظاهر یک افسر ارتش به معرفی بخش‎های مختلف بازی می‎پردازد. سپس با تسلط بازیکن بر بازی، بخش‎های مختلف به‌مرور بازشده و امکان تولید و ساخت افراد و مصالح فراهم می‎گردد. بازی دارای پنج بخش اصلی است و هر بخش یک ماده کلیدی دارد و با استفاده از هر یک از این مواد کلیدی کارگر، معدنچی، معدن، ناحیه انفجاری، گروه آتش، سرباز، پرستار و … تولید می‎شود و با فعال کردن هر یک از این موارد تولید خودکار آغاز می‎گردد. همانند مجموعه‎های مشابه، در این بازی بازیکن بعد از صرف زمان کوتاهی برای راه‎اندازی و فعال کردن بخش‎های مختلف می‎تواند از بازی خارج شود و ادامه‎ی روند را به حالت خودکار بازی بسپارد. عدم نیاز به مهارت یا تمرکز برای انجام بازی باعث جذب شدن بسیاری از افراد به این مجموعه می‎گردد، ولی نیاز به گذر زمان زیاد برای کسب یک محصول و عدم پیشرفت سریع، باعث کسل شدن جریان بازی می‎گردد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 2.1 iOS بعد از باز کردن قفل هر بخش مجزا در تاریخ 96/10/05 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  تنوع این بازی به وارد شدن محصولات یا شخصیت‎های خیالی برمی‎گردد و در اصل هیچ فعالیتی به عینه دیده نمی‎شود. گرافیک بازی با کیفیت بسیار خوب و دو بعدی طراحی‌شده است و محیط بازی آرام و بدون تنش و هیجان اضافی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای افزایش سرعت تولید مواد کلیدی، امکان تماشای تبلیغات ویدیویی در فاصله‎های زمانی مشخص وجود دارد و برای افزایش انرژی و دانشمند به طلا احتیاج بوده که از راه خرید درون برنامه یا انجام سایر بازی‎های مرتبط با این مجموعه به دست می‎آید. بسته‎های طلا از 4.99 دلار تا 99.99 دلار موجود است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک‎های ارتباط با Facebook, Twitter, Hippo Hq و iTunes در بخش تنظیمات قرار دارد. جهت به دست آوردن 100 دانشمند می‎توان به ‌حساب کاربری KONGREGATE وارد شد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۲.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Hyper Hippi
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان