Age of Magic: Turn-Based RPG

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد قهرمانان با دشمنان در محیطی جادویی

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  ظاهر بدن شخصیت‎های بازی با کلیشه‎های جنسیتی طراحی شده است و بعضی از شخصیت‎های خانم بازی مثل بلارو پوشش مناسبی ندارند.
  بازیکنان در محیط گفت‎وگو‎ی بازی در مورد استراتژی حملات خود صحبت می‎کنند اما ممکن است کلمات زشتی نیز در آن رد‎و‎بدل شود.
  در مراحل ابتدایی ساز‎و‎کار بازی توسط متن‎های کوتاهی به بازیکن آموزش داده می‎شود. ارتقای شخصیت‎ها و سلاح‎ها نیاز به امتیازات زیادی دارند و بازیکن در صورت استفاده نکردن از خرید درون برنامه مجبور به انجام تمامی مأموریت‎های مشخص شده است که ممکن است تا حدی خسته‎کننده باشد.
  بازی با هدف آموزشی تهیه نشده است اما بازیکن برای ایجاد چیدمان مناسب از قهرمانان چاره‎ای جز شناخت دشمنان و انتخاب قهرمانان بر اساس توانایی‎های هر یک ندارد که خود باعث بهبود مهارت تفکر استراتژیک در او خواهد شد.
  داستان بازی بر مبنای حمله‎ی شیاطین به سرزمینی است و صحنه‎های بسیاری از نبرد در آن نمایش داده می‎شود. با توجه به جادویی بودن محیط بازی بیشتر سلاح‎ها شکل واقعی ندارند و جراحت یا خون‎ریزی نیز در جریان نبرد‎ها نمایش داده نمی‎شود. شکل ظاهری شیاطین تخیلی است اما می‎تواند باعث ترس بعضی از بازیکنان شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی نقش‌آفرینی در دنیایی تخیلی است که شیاطینی به آن حمله کرده‎اند و بازیکن به همراه گروه خود در نقش قهرمان به مبارزه با دشمنان می‎پردازد. شخصیت‎های متنوعی با توانایی‎های منحصر‎به‎فرد در قالب تصاویر روی کارت در بازی وجود دارند. بازیکن در ابتدای هر نبرد گروه خود را از بین شخصیت‎ها انتخاب می‎کند و سپس نبرد به صورت نوبتی با حریف آغاز می‎شود. بازیکن با پیروزی در هر نبرد یا پیوستن به گروه‎های آنلاین بازی و انجام مأموریت‎های متفاوت امتیازاتی کسب ‎می‎کند و می‎تواند از آن‎ها برای قوی‎تر کردن شخصیت‎ها و سلاح‎های خود استفاده کند که نقش کلیدی در پیروزی‎های بعدی او خواهد داشت. بازیکن به همراه گروه خود می‎تواند با دیگر گروه‎های بازی مبارزات آنلاین انجام دهد و هیجان بیشتری را تجربه کند. با پیوستن به گروه‎ها فضای گفت‎و‎گو میان کاربران در دسترس خواهد بود و همچنین تصاویر زیادی از نبرد و سلاح‎های متفاوت جادویی در بازی وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.23.6 iOS و در تاریخ 99/05/10 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  قبل از شروع هر نبرد انیمیشنی از هر یک از قهرمانان و توانایی‎های آن‎ها پخش می‎شود. شخصیت‎های بسیار متنوعی هم از نظر ظاهری و هم توانایی در بازی وجود دارند اما جذاب‎ترین بخش گرافیکی بازی تصاویر پس‎زمینه است که با جزئیات زیادی طراحی شده است و به خوبی محیط جادویی بازی را منتقل کرده است. صداگذاری بازی شامل صدای شخصیت‎ها و ضربات سلاح‎های آن‎ها است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید درون برنامه پرداخت حداقل مبلغ 2.79$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای انجام بازی دسترسی به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲۳.۶
  واحد پول رایگان
  ناشر Playkot Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان