Algorithm City

thumbnail
۹ سال به بالا
۶ تا ۹ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رساندن شخصیت مکعبی به هدفش با چیدمان درست الگوها

سال: 2018
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی بسیار ساده است و فقط چگونگی انجام بازی در آن قرار دارد که شاید در نگاه اول دشوار به نظر آید. به کمک راهنمایی‌های اولیه‌ی بازی و همچنین چندین بار تمرین جریان بازی آسان خواهد شد.
  این بازی مهارت الگوسازی را آموزش می‌دهد و باعث تقویت تفکر انتزاعی و حل مسئله می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی از سه مرحله پانزده‌تایی آسان و متوسط و دشوار تشکیل‌شده است قبل از شروع بازی کار با همه‌ی گزینه‌های کنار صفحه بازی و نحوه‌ی عملکرد آنها به‌طور کامل به بازیکنان آموزش داده می‌شود. همان‌طور که از نام بازی پیدا است بازیکن باید برای شخصیت بازی الگوهای درستی را چینش کند تا شخصیت مکعبی شکل بتواند بیشترین سکه را جمع‌آوری کند. در هر مرحله زمین‌بازی متفاوت است و باید طبق مسیر الگوها چیده شوند. در بعضی مسیرها باید یک الگو را چندین بار تکرار کرد. در قسمتی از منوی بازی می‌توان ظاهر شخصیت را تغییر داد که مستلزم خرید با پول‌های داخل بازی است. کودکان با استفاده از این برنامه مدل تفکر تحلیلی و حل مسئله را می‎آموزند که زمینه‎ای برای یادگیری منطق کد نویسی و برنامه‎نویسی است. حفظ تمرکز در جریان بازی بسیار کمک‌کننده است، اگرچه موسیقی متن و محیط بازی کمکی به این موضوع نمی‎کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/02/07 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.0.5 است.

  کیفیت

  طراحی بازی سبک متفاوتی دارد و بسیار مشابه با بازی‎های مکعبی است و موسیقی بازی متناسب با سبک آن انتخاب‌شده است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰.۵
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Musteren
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان