Alto’s Odyssey

بررس متن: پریا کنکاشور

5+

تجربه‎ی پرهیجان پرش و سُرخوردن بر روی کوه‎ها و تپه‎ها همراه با مناظر عجیب و زیبا

ناشر: Noodlecake Studios Inc سال انتشار: 2018

Alto’s Odyssey

5+

تجربه‎ی پرهیجان پرش و سُرخوردن بر روی کوه‎ها و تپه‎ها همراه با مناظر عجیب و زیبا

ناشر: Noodlecake Studios Inc

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی عملکردی ساده و بدون دشواری دارد و آموزش ابتدایی نیز به درک راحت‎تر آن کمک می‌کند. در اولین تجربه‌ی بازی دستور عمل‌های جزء به جزئی به‌صورت نوشته در تصویر مشاهده می‌شود که استفاده از بازی را ساده‌تر نیز خواهد کرد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی پرهیجان داستان مشخصی ندارد ولی در آن شخصیت اصلی (Alto) با چوب‎های اسکی خود بر روی تپه‌های پرفرازونشیبی از شن و ماسه اسکی می‌کند. تصاویری که به زیبایی و منطبق بر ساعات شبانه‌روز طراحی‌شده‌اند با حرکت شخصیت اصلی تغییر می‌کنند. همچنین تغییر وضع هوا ، گردبادها و طوفان‌ها ، باران و صاعقه‌هایی که در طول بازی به چشم می‌خورند تصاویر بسیار مطبوعی را ایجاد کرده که چالش بازی را نیز افزایش داده است. آرامش ناشی از تصاویر و موسیقی متن بازی به بازیکن کمک می‌کند تا با حفظ تمرکز خود هماهنگی قابل‌توجهی میان حرکات دست و چشم‎ها ایجاد کند. این بازی دارای دو بخش مرحله‌ای و Zen است. در قسمت مرحله‎ای بازیکن تنها تکمیل شروط نمایش داده‌شده به مرحله بعدی می‎رود، اما در بخش دوم بازیکن بدون هیچ نگرانی از شکست می‌تواند با گوش سپردن به موزیک زیبای متن ،صدای شاهین‌ها و تصاویر بسیار زیبایی که از محیط ترسیم‌شده لذت برده و لحظات آرامش بخشی را تجربه کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.0.3 Android در تاریخ 97/10/04 نوشته‌شده است.

کیفیت

طرح‌های گرافیکی باسلیقه و جذاب و توجه دقیق به جزئیاتی ازجمله صدای طوفان شن و صدای کشیده شدن اسکی روی ماسه‌ها همچنین صدای باد و شاهین‌ها نمای بسیار دلپذیری به بازی می‌دهد همچنین تغییر ساعات شبانه‌روز و فصل‌ها و کیفیت خوب تصاویر همگی به بالا بودن کیفیت این بازی کمک شایانی کرده‌اند.

مصرف گرایی

نسخه‌ی iOS این بازی پولی است و تبلیغات کمی در ابتدای بازی نمایش داده می‌شود.

حریم خصوصی

این برنامه برای دسترسی پیدا کردن به فایل‎های شخصی کاربر درخواست می‎دهد که دادن یا ندادن دسترسی هیچ تأثیری بر روند بازی نخواهد داشت.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 57
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰.۳
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Noodlecake Studios Inc
سال انتشار 2018