Amaranthine Voyage: The Obsidian Book - A Hidden Object Adventure

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یافتن اشیای پنهان و حل کردن پازل‎ها برای کشف اتفاقی مرموز

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  معمایی بودن داستان بازی و تجربه‌ی پیروزی و شکست می‌تواند در جهان کودکی معنادار باشد.
  کنترل بازی دشوار نبوده و با توجه به گروه سنی بازی به‌راحتی قابل یادگیری است اما ساختار بعضی از معماها پیچیده و نیار به صرف زمان و دقت بیشتر بازیکن دارد. درجه دشواری بازی قابل تغییر است. گستره‎ی کلمات استفاده شده در مکالمات میان شخصیت‎ها، نام اشیا و نکته‎های کمکی بالا است که می‎تواند برای بازیکنان با آشنایی کمتر به زبان انگلیسی چالش‎برانگیز باشد.
  بازیکن با استفاده از ذهن ماجراجو و مهارت تفکر حل مسئله‎ی خود به حل معماها می‎پردازد. استفاده‎ی صحیح از اشیا می‎تواند موجب تقویت خلاقیت در بازیکنان شود که خود آمادگی کودکان و نوجوانان را جهت یادگیری‎های دیگر فراهم خواهد کرد.
  شخصیت برای نجات دنیا به حل معماها نیاز دارد که به همراه داستان معمایی بازی می‎تواند موجب انتقال حس ترس و هیجان مضاعف به بازیکنان شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Amaranthine Voyage: The Obsidian Book است. بازی نسخه‎ای از سری بازی‎های داستانی و ماجراجویی Amaranthine Voyage است که در آن مهارت تفکر‎‎های تحلیلی و حل مسئله در کودکان و نوجوانان با حل معماهایی با ساختار متفاوت به چالش کشیده خواهد شد. پازل‎هایی مثل قرار دادن اشکالی با ارتباط معنایی مشابه در کنار یکدیگر و همچنین یافتن اشیا و استفاده‎ی صحیح از هر یک مثل پیداکردن تکه‎ای سنگ و استفاده از آن جهت باز کردن دری مخفی در مراحل متفاوت بازی قرار گرفته‎اند. نکته‎های کمکی به صورت محدود و رایگان یا نامحدود و با پرداخت مبلغی در جریان بازی وجود دارند که کمک خوبی جهت حل پازل‏‎ به شمار می‎آیند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.0.0 iOS و در تاریخ 99/02/2 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی در صداگذاری شخصیت‎ها و افکت‎های صوتی چون صدای باد و همچنین طراحی ظاهر شخصیت‎ها از کیفیت بالایی برخوردار است. بسیاری از تصاویر بازی با تم برف و سرما و با جزئیات بالا طراحی شده‎اند. تعداد معماهای کمتری در این بازی به نسبت دیگر بازی‎های این مجموعه وجود دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه‎ی کامل بازی پرداخت مبلغ 9.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان