AMAZE!!!

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل کردن پازل برای رنگ کردن مازهای مراحل

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکن باید انگشت خود را روی صفحه‌ی بازی بکشد تا باعث حرکت کردن توپ در جهت موردنظرش شود. پازل‌ها به مرور بزرگ‌تر و سخت‌تر می‌شوند و عبور کردن از آن‌ها به صرف زمان بیشتری نیاز دارد. بازی تبلیغات زیادی دارد که حتی با قطع کردن اینترنت هم نمایششان متوقف نمی‌شود.
  برای انجام بازی باید حرکات را برنامه‌ریزی کرد و برای آن‌ها استراتژی داشت اما مهارت تفکر حل مسئله‌ی بازیکن اساسی‌ترین نقش را در حل کردن صحیح پازل‌ها دارد. زیرا که توپ به صورت ستونی حرکتی می کند و با توجه به شکل‌های متنوع مازها، به راحتی ممکن است مربع‌هایی بدون رنگ باقی بمانند بنابراین بازیکن باید از مهارت خود در حل مسئله استفاده کند تا راهی پیدا کند که تمام خانه‌های بی‌رنگ، رنگی شوند.
  در جریان بازی، فیلم‌های تبلیغاتی نمایش داده می‌شود که بازی‌های متفاوتی را تبلیغ می‌کنند بعضی از آن‌ها تصاویری دارند که تا حدی خشن هستند. مانند نمایش انگشت پایی که ناخنش شکسته و خونی است. شکل توپ‌ها به مرور تغییر می‌کنند که بعضی از آن‌ها مثل کدوی خشمگین هالووین، ترسناک هستند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی ترکیبی از حل کردن پازل و ماز (هزارتو) است. هر مرحله یک ماز مشبک و یک جسم توپ مانند دارد و بازیکن با کشیدن انگشت روی صفحه‌ی بازی باید توپ را در آن حرکت بدهد. بخش‌هایی از ماز که توپ از آن‌ها عبور می‌کند رنگی می‌شوند اما بازیکن باید حواسش باشد تا به نوعی توپ را در آن حرکت دهد که هیچ مربع بدون رنگی باقی نماند. در تمام مراحل بازی می‌توان از یک مربع چندین بار عبور کرد اما محدودیت بازی در نوع حرکت توپ است. توپ به صورت مربع به مربع حرکت نمی‌کند بلکه حرکتش ستونی است به طور مثال بسته به جهت انتخابی بازیکن توپ تمام خانه‌های یک ستون افقی یا عمودی را جلو می‌رود. مراحل در ابتدا ساده هستند اما به مرور دشوار می‌شوند و مهارت بازیکن در حل مسئله را به چالش می‌کشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎‌ی 3.1.9 iOS در تاریخ 1400/04/22 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  شکل مازها در هر مرحله از بازی تغییر می‌کنند و چالش جدیدی را پیش روی بازیکن قرار می‌دهند. پس‌زمینه ساده است اما شکل توپ‌ها تغییر می‌کند و تبدیل به تصاویر فانتزی مانند سر پنگوئن هم می‌شوند. بازی موسیقی متن یا صداگذاری ندارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات باید 2.99$ پرداخت کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۳.۲.۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  نسخه تست شده روی iOS ۳.۲.۰
  واحد پول دلار
  ناشر CRAZY LABS BY TABTALE , G.P.
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز دلار