Amber's Airline - 7 Wonders

thumbnail
۱۰ سال به بالا
۸ تا ۱۰ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مهمانداری در تلاش برای برآورده کردن نیازهای مسافران

سال: 2019
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی خالی از هرگونه گزینه اضافی بوده و کار کردن با آن آسان است و نحو ه ی انجام بازی به‌طور کامل در اولین ورود به بازی برای بازیکن شرح داده می‌شود. برای درک مکالمات انجام‌شده میان مهمانداران و فیلم‌های کوتاه میانه‎ی بازی باید به زبان انگلیسی آگاه بود.
  در طول بازی اطلاعات جزئی در مورد عجایب هفت‌گانه به دست می‎آید، به‌علاوه اینکه کودکان در این بازی با مدیریت زمان آشنا می‎شوند و آن را در قالب بازی تمرین می‎کنند.
  با سفر به مکان‌های مختلف تاریخی در این بازی می‌توان با عجایب هفت‌گانه دنیا و همچنین سبک آثار تاریخی سایر کشورها آشنا شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  داستان بازی در مورد سفر با هواپیما به عجایب هفت‌گانه دنیا مثل دیوار چین و تاج‌محل است و بازیکن در نقش یک خانم مهماندار باید درخواست مسافرین را در کمترین زمان ممکن برایشان فراهم کند. در هر مکان تعدادی مرحله طراحی‌شده است. بازیکن در نقش مهماندار در یک مکان مشخص می‌ایستد و مسافرین برای بیان درخواستشان به آنجا مراجعه می‌کنند و درخواستشان به‌صورت فکر در بالای سرشان ظاهر می‌شود. در طول مسیر درخواست‌ها بسته به مرحله متفاوت می‌شوند که این خود ساختار یکنواخت بازی را تغییر می‌دهد. رسیدگی سریع‌تر به مسافران به معنای کسب امتیاز بیشتر برای مهماندار است. در زمانی محدود، چندین مسافر درخواست خود را بیان می‌کنند و به‌مرور تعداد این درخواست‌ها افزایش می‌یابد که این امر، پیشروی به مراحل بالاتر را سخت‌تر می‌کند. قبل از شروع بازی و در طول آن داستان‌هایی به‌صورت فیلم‌های کوتاه به زبان انگلیسی برای کودکان به نمایش گذاشته می‌شود تا او بهتر بتواند روند بازی را درک کند. در انتهای هر مرحله بازیکن جوایزی کسب می‌کند که با استفاده از آن می‌تواند اقدام به خرید یونیفرم‌ها یا وسایل جدید کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/03/31 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.2.0 است.

  کیفیت

  گرافیک بازی نسبتاً خوب است و رنگ‌های به‌کاررفته در پس‌زمینه و تصاویر، بازی را چشمگیر کرده است. البته اغلب رنگ‌های بازی در طیف رنگ‌ها صورتی است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۲.۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۶.۰ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر RealNetworks, Inc.
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان