Among Us

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تلاش برای پیدا کردن شخص فریبکار در یک بازی هیجانی آنلاین

سال: 2018
  بررس برنامه: آزاده عبدی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در مکالمات میان بازیکنان امکان تبادل هر گونه محتوایی وجود دارد.
  حرکت به اطراف و تعامل با اجسام با دکمه‌های موجود روی صفحه ‌انجام می‌شود. کنترل‌های بازی بسیار ساده‌اند اما دشواری هر دست از بازی به مهارت سایر اعضای گروه بستگی دارد.
  اگر بازیکن در نقش فریبکار قرار بگیرد باید تلاش کند تا مخفیانه دیگر اعضای گروه را بکشد و اگر در نقش خدمه باشد ممکن است توسط فریبکار کشته شود. گرافیک بازی بسیار کارتونی و ساده است با این حال در زمان حمله‌ی فریبکار رد کوتاهی از خون نمایش داده می‌شود. ضمن این که اگر خود بازیکن مورد حمله قرار بگیرد صحنه‌ای از چاقویی که چند بار ضربه می‌زند دیده خواهد شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  Among Us یک بازی هیجانی آنلاین است که می‌توان از چهار تا ده نفره آن را انجام داد. در هر دست بازی از میان افراد حاضر در یک کشتی، یک یا دو نفر فریبکارند و سعی می‌کنند تا دیگران را مخفیانه بکشند. اگر بازیکن در نقش فریبکار قرار بگیرد باید تلاش کند مخفیانه به دیگران حمله و کشتی‌ را خراب کند. اگر در نقش خدمه ‌باشد باید تعمیرات مربوط به کشتی را انجام دهد و تلاش کند تا فرد فریبکار را پیدا کند. با پیدا شدن جسد یا به صدا درآمدن زنگ اضطراری، همه‌ی بازیکنان می‌توانند برای بیرون راندن مخفی‌کار رأی دهند. در ابتدای بازی و در زمان رأی‌گیری امکان مکالمه میان بازیکنان وجود دارد. خشونت بازی در حد کارتونی اما با نمایش مقداری خون همراه است. هنگامی که شخص فریبکار به کسی حمله می‌کند رد کوتاهی از خون نشان داده می‌شود و اگر خود بازیکن مورد حمله قرار بگیرد تصویری از چاقویی که چند بار ضربه می‌زند نشان داده خواهد شد. این بازی نیاز به دسترسی به اینترنت دارد و بازیکنان می‌توانند با افراد غریبه یا دوستان‌شان هم‌گروه شوند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2020.9.9 Android در تاریخ 99/08/10 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی ساده و کارتونی است و کنترل‌های آن به خوبی عمل می‌کنند. موسیقی نسبتاً دلهره‌آور آن هم با فضای بازی هماهنگ است و حس اضطراب ناشی از حضور یک فریبکار را به بازیکن منتقل می‌کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در پایان هر دست بازی یک تبلیغ نشان داده می‌شود. آیتم‌های تزئینی برای شخصیت‌ها وجود دارد که می‌توان با پول واقعی آن‌ها را خرید.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲۰۲۰.۹.۹
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Innersloth LLC
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان