Angry Birds Dream Blast

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ترکاندن حباب‎های رنگی متحرک برای رسیدن به اهداف متمایز

سال: 2019
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکن می‌بایست حباب‌های همرنگ را برکنار هم قرار داده و با اشاره به آنها حباب‌ها را به پرندگان خشمگینی تبدیل کند که قدرت انفجار متفاوتی دارند. چالش اصلی در متحرک بودن حباب‎ها و تشخیص بهترین زمان برای ترکیب پرندگان است. کودکان دبستانی برای تسلط بر سازوکار بازی به زمان بیشتری نیاز دارند.
  این بازی قدرت تصمیم‌گیری و تحلیل کودکان و نوجوانان را به چالش می‎کشد زیرا که برای استفاده به‌موقع از پرندگان کارتونی یا تلفیق حباب‌های رنگی بازیکنان باید موقعیت سنجی مناسبی داشته باشند تا با حداقل حرکات به حداکثر نتیجه دست پیدا کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی کودکان با انواع حباب رنگی روبه‎رو می‎شوند که هرکدام نماد یکی از پرندگان خشمگین‎اند و باید با راهکاری مناسب و استفاده از این پرندگان، هدف هر مرحله محقق شود. هر مرحله شامل تعداد زیادی حباب رنگی است که به‌صورت تصادفی در کنار هم قرار می‌گیرند و بازیکن با اشاره به حداقل دو حباب رنگی کنار هم می‌تواند آنها را از بین ببرد. هر محله چالش متفاوتی دارد برای مثال در برخی از مراحل باید تعداد مشخصی از حباب‌های رنگی از بین برده شود. از شروط اصلی بازی رسیدن به هدف مشخص‌شده، پیش از اتمام تعداد حرکات است که در دشوار کردن روند بازی تأثیر بالایی دارد. بازیکن تنها می‎تواند پنج بار بازی را تکرار کند و در صورت تمایل به تکرار باید از سکه‎های درون بازی استفاده کند یا سکه خریداری کند. تفاوت اصلی ساختار این بازی با مجموعه‎های مشابه در متحرک بودن حباب‎ها است. حرکت دائمی حباب‎ها باعث بهتر یا بدتر شدن موقعیت پیشروی بازیکن می‎شود. همین امر باعث می‎شود که کودکان برای رسیدن به بهترین روش باید نه‌تنها بر روی تفکر حل مسئله تمرکز داشته باشند، بلکه صبر و حوصله خود را نیز افزایش دهند تا به موقعیت مناسب حباب‎ها (براثر حرکاتشان) دست پیدا کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.8.1 Android در تاریخ 98/01/28 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  استفاده از شکل‌های فانتزی پویا و متحرک، باعث افزایش جذابیت بصری بازی شده است. پرندگان خشمگین کارتونی شکل در طی بازی و در موقعیت‌های مختلف حالت چهره خود را تغییر می‌دهند و با زبان مخصوص به خود کلماتی را بیان می‌کنند. صحنه‌ی بازی همواره در حال حرکت است و موسیقی مناسب با محتوای کارتونی بازی به گوش می‎رسد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بسته‎های خرید درون برنامه برای افزایش سکه ارائه می‎شود که از 1.99 دلار تا 49.99 دلار است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای دستیابی به مراحل روزانه، دستگاه باید به اینترنت متصل باشد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۸.۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Rovio Entertainment Oyj
  سال انتشار ۲۰۱۹
  اقتباس انیمیشن پرندگان خشمگین
  ارز رایگان