Angry Birds Transformers

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدف‌گیری و تیراندازی به سمت دشمنان در حین دویدن با شخصیت‎های پرندگان خشمگین

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تبدیل‌شدن شخصیت‎های بازی شباهت بالایی به اسباب‎بازی‎های تبدیل شونده و لگو مانند دارد که برای کودکان حس آشنایی را تداعی می‎کند.
  در شروع بازی، با پخش یک انیمیشن کوتاه سازوکار بازی به کودک آموزش داده می‎شود. در مراحل اول، نشانه‌گیری دقیق و صحیح برای از بین بردن تمام دشمنان کمی مشکل است اما پس از طی کردن مسیر کوتاهی، بازیکن بر جریان بازی مسلط می‌شود.
  موسیقی و ریتم سریع بازی حس هیجان مضاعف را به کودک منتقل می‌کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی سری جدید بازی پرندگان خشمگین است که در یک جزیره شکل می‎گیرد و نسبت به نسخه‎های قبلی کمی متفاوت است. در اصل بازی ترکیبی از شخصیت‎های پرندگان خشمگین، سبک دویدن تا بی‌نهایت و ماشین‎های تبدیل شونده (Transformers) است. ابتدا مأموریت بازیکن برای او به نمایش درمی‌آید، پس از آن شخصیت بازی با یک سفینه فضایی وارد مرحله می‌شود و به‌طور افقی شروع به دویدن می‌کند و بناها و دشمنان خود را با هدف‌گیری و تیراندازی به سمت آنها از مسیر برمی‌دارد. در عوض تیراندازی به دشمنان و بناها سکه‌هایی به بازیکن داده می‎شود تا با آنها، توانایی و قدرت شخصیت خود را ارتقا دهد و همچنین شخصیت‌های جدید با قابلیت‌های متفاوت را از حالت قفل بیرون آورد. درنهایت بازیکن پس از انجام دادن تمامی مأموریت‌ها جزیره را از اشغال دشمنان آزاد می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.43.1 iOS در تاریخ 97/03/21 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  رنگ‌های بازی متنوع و دلپذیرند. هرکدام از شخصیت‌ها با ظاهر متفاوت طراحی‌شده‌اند ولی چهره‎ی خود را از شخصیت‎های پرندگان خشمگین گرفته‎اند. موسیقی به بالا بردن هیجان بازی کمک زیادی می‌کند اما مبنای تصویرسازی مراحل تکراری است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  الماس‌ها در بازسازی کمک می‎کنند که با سرعت کم از انجام مأموریت‌ها به دست می‎آیند ولی بازیکن می‌تواند با حداقل مبلغ 6.99$ و حداکثر مبلغ 139.99$ مقادیر متفاوتی از آن را تهیه کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینک فیس بوک خود را در صفحه بازی قرار داده است و بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴۳.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Rovio Entertainment Corporation
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان