Animal Forest: Fuzzy Seasons

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

خوشحال نگه‌داشتن حیوانات، مراقبت از آنها و گسترش جنگل برای سرگرمی کودکان

سال: 2017
  بررس برنامه: گلاره اسلامی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  مراقبت، نوازش و غذا دادن به حیوانات جنگل، برای کودکان جذاب و قابل‌درک است. همچنین تلاش برای ارتقای مرحله و جمع‌آوری امتیاز برای کودکان سرگرم‌کننده است. کودکان می‎توانند در این بازی دنیای کودکانه‎ی خود را وارد دنیای حیواناتشان کنند و با بازی کردن با آنها سرگرم شوند.
  استفاده از برنامه به‌محض نصب روی گوشی امکان‌پذیر است. حتی کسانی که انگلیسی بلد نیستند هم می‌توانند از این برنامه استفاده کنند چون علاوه بر نمایش دستورات به انگلیسی، راهنمای تصویری هم وجود دارد که کاربر را هدایت می‌کند که کجای صفحه را لمس کند، البته برخی از نوشته‎های طولانی ممکن است برای کودکان کم‎سن محیط بازی را گنگ کند.
  مراقبت کردن و رسیدگی به حیوانات به‌مرور جزو وظایف کودکان قرار می‎گیرد و آنها تجربه مسئولیت‎پذیری و نظارت کردن را تجربه می‎کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  محیط این برنامه شبیه‌سازی یک جنگل است که برای نگهداری و مراقبت به کودک سپرده می‌شود. گربه‌ای مسئولیت راهنمایی کودکان را بر عهده دارد و برای کسب امتیاز باید راهنمایی‌های او را انجام داد. کودک برای کسب امتیاز و ارتقای مرحله‌ی بازی، باید حیوانات را نوازش کند، به آن‌ها غذا و میان وعده بدهد، آن‌ها را در مناسبت‌های ماهانه شرکت دهد و نهایتاً تلاش کند تا آنها را همیشه خوشحال نگه دارد. با جمع شدن امتیاز و بالا رفتن مرحله‌ی بازی امکان اضافه کردن حیوانات و گیاهان جدید و همچنین خرید مایحتاج جنگل به وجود می‌آید. بازی مجموعه‌ای از وظایف ساده و کوچک است که آن را تبدیل به یک سرگرمی جذاب و آرامش‌بخش می‌کند. نیازی به ساخت حساب کاربری و ورود وجود ندارد. برنامه حاوی تبلیغات و خریدهای درون برنامه‌ای است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس نسخه‌ی 159 Android در تاریخ 97/09/12 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  خط داستانی مشخصی وجود ندارد و کاربر به شخصیت‌ها رسیدگی می‌کند. تصاویر دو بعدی‌اند و گرافیک ساده‎ای دارند، همچنین تصاویر از رنگ‌های روشن و شاد ساخته‌شده‌اند و به همراه موسیقی ملایمی در پشت‌صحنه‌ی بازی پخش می‌شود که محیط بازی را آرامش‎بخش می‎کنند.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات متنوع به‌صورت ناگهانی و در صورت اتصال به اینترنت نمایش داده می‎شود و بسته‎های خرید درون برنامه‌ای از قیمت ۲.۹۹ تا ۸۹.۹۹ دلار وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱۵۹
  واحد پول رایگان
  ناشر FatherMade
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان