Animal Forest: Fuzzy Seasons

بررس متن: گلاره اسلامی

6+

خوشحال نگه‌داشتن حیوانات، مراقبت از آنها و گسترش جنگل برای سرگرمی کودکان

ناشر: FatherMade سال انتشار: 2017

Animal Forest: Fuzzy Seasons

6+

خوشحال نگه‌داشتن حیوانات، مراقبت از آنها و گسترش جنگل برای سرگرمی کودکان

ناشر: FatherMade

سال انتشار: 2017

بررس متن: گلاره اسلامی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
مراقبت، نوازش و غذا دادن به حیوانات جنگل، برای کودکان جذاب و قابل‌درک است. همچنین تلاش برای ارتقای مرحله و جمع‌آوری امتیاز برای کودکان سرگرم‌کننده است. کودکان می‎توانند در این بازی دنیای کودکانه‎ی خود را وارد دنیای حیواناتشان کنند و با بازی کردن با آنها سرگرم شوند.
محتوای آموزشی
مراقبت کردن و رسیدگی به حیوانات به‌مرور جزو وظایف کودکان قرار می‎گیرد و آنها تجربه مسئولیت‎پذیری و نظارت کردن را تجربه می‎کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
استفاده از برنامه به‌محض نصب روی گوشی امکان‌پذیر است. حتی کسانی که انگلیسی بلد نیستند هم می‌توانند از این برنامه استفاده کنند چون علاوه بر نمایش دستورات به انگلیسی، راهنمای تصویری هم وجود دارد که کاربر را هدایت می‌کند که کجای صفحه را لمس کند، البته برخی از نوشته‎های طولانی ممکن است برای کودکان کم‎سن محیط بازی را گنگ کند.
آنچه والدین باید بدانند

محیط این برنامه شبیه‌سازی یک جنگل است که برای نگهداری و مراقبت به کودک سپرده می‌شود. گربه‌ای مسئولیت راهنمایی کودکان را بر عهده دارد و برای کسب امتیاز باید راهنمایی‌های او را انجام داد. کودک برای کسب امتیاز و ارتقای مرحله‌ی بازی، باید حیوانات را نوازش کند، به آن‌ها غذا و میان وعده بدهد، آن‌ها را در مناسبت‌های ماهانه شرکت دهد و نهایتاً تلاش کند تا آنها را همیشه خوشحال نگه دارد. با جمع شدن امتیاز و بالا رفتن مرحله‌ی بازی امکان اضافه کردن حیوانات و گیاهان جدید و همچنین خرید مایحتاج جنگل به وجود می‌آید. بازی مجموعه‌ای از وظایف ساده و کوچک است که آن را تبدیل به یک سرگرمی جذاب و آرامش‌بخش می‌کند. نیازی به ساخت حساب کاربری و ورود وجود ندارد. برنامه حاوی تبلیغات و خریدهای درون برنامه‌ای است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس نسخه‌ی 159 Android در تاریخ 97/09/12 نوشته‌شده است.

کیفیت

خط داستانی مشخصی وجود ندارد و کاربر به شخصیت‌ها رسیدگی می‌کند. تصاویر دو بعدی‌اند و گرافیک ساده‎ای دارند، همچنین تصاویر از رنگ‌های روشن و شاد ساخته‌شده‌اند و به همراه موسیقی ملایمی در پشت‌صحنه‌ی بازی پخش می‌شود که محیط بازی را آرامش‎بخش می‎کنند.

مصرف گرایی

تبلیغات متنوع به‌صورت ناگهانی و در صورت اتصال به اینترنت نمایش داده می‎شود و بسته‎های خرید درون برنامه‌ای از قیمت ۲.۹۹ تا ۸۹.۹۹ دلار وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 63
نسخه تست شده روی اندروید 159
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر FatherMade
سال انتشار 2017