Animal Fun

thumbnail
۷ سال به بالا
۴ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش نام انگلیسی و صدای برخی از حیوانات با کمک تصاویرشان

سال: 2009
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تصاویر به‌راحتی در دسترس کودک قرار می‌گیرد و با فشار دادن دکمه چپ یا راست عوض می‌شوند و تصویری دیگر جایگزین آن می‌شود. کندی تصاویر در حرکت ممکن است برای کودکان کم سن آزار دهنده باشد.
  بازی موجب آشنایی کودک با شکل ظاهری، نام و صدای تعدادی از حیوانات و حشرات می‌شود. با توجه به اینکه بازی به زبان انگلیسی تهیه‌شده است همراهی والدین جهت ترجمه اسامی لازم است و همچنین والدین می‌توانند با آموزش نام هر یک از حیوانات دامنه‎ی واژگان کودک را افزایش دهند. هجی کردن نام حیوانات توسط گوینده، کودک را با الفبای انگلیسی و املای هر لغت آشنا می‌کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی با استفاده از تصاویر واقعی نام و صدای تعدادی از حیوانات را به کودک می‌آموزد. ابتدا تصویر هر حیوان با نام آن نمایش داده می‌شود و کودک با ضربه زدن بر روی علامت صدا، می‌تواند صدای مربوط به هر حیوان را بشنود. همچنین امکان هجی کردن نام هر حیوان وجود دارد که به یادگیری حروف و لغات زبان انگلیسی کمک می‎کند. تبلیغاتی در بازی وجود دارد که برای حذف آنها پرداخت درون‎ برنامه نیاز است. محتوای بازی علاوه بر آموزش نام حیوانات به بهبود و توسعه شناخت بصری و شنوایی کودک کمک می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 3.2.1 iOS در تاریخ 98/09/22 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی فضای ساده‌ و تصاویر با کیفیتی دارد. نام حیوانات بر اساس حروف الفبا جهت دسترسی آسان‌تر قرار گرفته است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بنرهای تبلیغاتی در پایین صفحه بازی وجود دارد که برای حذف آنها پرداخت مبلغ 1.39$ لازم است.

  نیازهای ویژه

  این بازی برای افزایش مهارت شناختی در کودکان اوتیسم مفید است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۲.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Brian Pfeil
  سال انتشار ۲۰۰۹
  ارز رایگان