Animal Restaurant

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مدیریت رستوران حیوانات و کسب رضایت آن‎ها

سال: 2019
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تمامی بخش‎های بازی به صورت تصویری و با متن‎های کوتاه به بازیکن آموزش داده می‎شود. بازیکن با ضربه زدن روی تصویر بازی تجهیزات بیشتری تهیه می‎کند، مشتریان را وارد رستوران می‎کند و سفارش هر یک را در آشپزخانه‎ی خود آماده می‎کند.
  بازیکن در این بازی مدیریت یک رستوران را بر عهده دارد. او باید با درآمدی که به دست می‎آورد بهترین امکانات را برای رستوران خود تهیه کرده و رضایت مشتریان را جلب کند. جریان بازی می‎تواند در رشد حس مسئولیت‎پذیری و توانایی مدیریت‎فردی بازیکن نقش داشته باشد. علاوه بر بازی اصلی بازی‎های کوتاهی نیز در آن وجود دارند که هر یک مهارت‎های متفاوتی را در بازیکنان تقویت خواهند کرد. رنگ‎آمیزی اشکال با تکیه بر حافظه و پازل اشکال در هم تعدادی از این بازی‏‎ها هستند که مهارت‎هایی مثل تفکر حل مسئله و شناختی را پرورش خواهند داد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در نقش صاحب یک رستوران بازی را انجام می‎دهد. این رستوران برای حیوانات است و مشتری‎های آن حیواناتی از گونه‎های مختلف هستند. بازیکن باید علاوه بر تهیه‎ی غذاهایی که در خواست مشتریان است به نظافت رستوران نیز رسیدگی کند. مشتریان در ازای سفارش خود ماهی پرداخت می‎کنند بازیکن می‎تواند ماهی‎ها را صرف به‎روز‎رسانی تجهیزات، کارمندان و فعال کردن بخش‎هایی مثل باغ و آشپزخانه کند. در صورت تمایل بازیکن مشتریان بیشتری به رستوران وارد می‎شود. تعداد بیشتر مشتریان سرعت‎عمل بیشتر بازیکن را در ارائه‎ی خدمات نیاز دارد اما در نهایت ماهی بیشتری برای او به ارمغان می‎آورد. علاوه بر مدیریت و امتحان کردن دستور‎های غذایی جدید بازیکن باید مراقب دزد‎هایی که وارد رستوران می‎شوند یا حیوان راسو که بد‎بو است نیز باشد و از ورود آن‎ها به رستوران جلوگیری کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 5.4 در تاریخ 99/07/03 نوشته شده است.

  کیفیت

  تصاویر بازی کودکانه هستند اما در عین سادگی جزئیات بسیار زیادی در طراحی آن‎ها استفاده شده است. انواع خواراکی‎های متفاوت و حیوانات در بازی نمایش داده می‎شوند. هر یک از مشتریان تا حدی شخصیت‎پردازی شده‎اند و کار‎های متفاوتی مثل گیتار زدن انجام می‎دهند. تصاویر پس‎زمینه‎ی بازی نیز طیفی رنگی ملایم و طراحی کارتونی دارند. موسیقی متن بازی به صورت مدوام تکرار می‎شود و ممکن است گاهی برای بازیکن خسته‎کننده شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی خرید درون برنامه‎ای دارد. تبلیغاتی در بازی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی برای اجرا نیاز به اینترنت دارد. ورود به بازی نیازمند بارگذاری حجم اضافی از اطلاعات است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۵.۴
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر DH-Publisher
  سال انتشار ۲۰۱۹