Animals 360

thumbnail
۷ سال به بالا
۵ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یادگیری نام انگلیسی حیوانات و آوایشان

سال: 2010
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  یک بخش آموزش تصویری و مختصر در مورد سازوکار اجرای برنامه در بخش منو قرار گرفته است. اندازه و فونت گزینه‎ها مناسب است و منوی بازی خالی از هر گونه بخش اضافی است.
  تصاویر حیوانات به همراه صدا و اسامی انگلیسی‎شان، هر کدام به ترتیب اطلاعات بازیکن را در مبحث جانور‎شناسی و سواد زبان انگلیسی گسترش می دهد. وجود زیستگاه‎های مختلف به آشنایی بازیکن با علم جغرافیا کمک خواهد کرد. سه بعدی بودن تصاویر به درک مفاهیم انتزاعی کودک کمک می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی مجموعه‎ای کامل از تصاویر و صدای حیوانات است. این مجموعه از چهار بخش آموزشی، زیستگاه‎ها، پازل و امتحان تشکیل شده است. در بخش آموزشی، تصاویر انواع حیوانات اهلی و وحشی به همراه اسامی انگلیسی و صداهایشان آمده است و بازیکن می‎تواند با زوم کردن روی تصاویر با جزئیات آنها نظر آشنا شود. در بخش زیستگاه، چهار زیستگاه مزرعه، جنگل، دریا و مناطق استوایی به همراه حیوانات مربوط به هر زیستگاه به صورت سه بعدی به تصویر کشیده شده‎اند. در بخش پازل تصاویر به صورت دوازده یا سی و پنج قسمتی، به شکل پازل درآمده‎اند و بازیکن باید با حرکت دادن قطعات پازل تصویر درست را تشکیل دهد. در بخش امتحان، تصویر چهار حیوان به عنوان چهار گزینه به نمایش درمی‎آید و با پخش صدای حیوان از او می‎خواهد که حیوان مرتبط با آن را انتخاب کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/10/10 نوشته شده و برمبنای نسخه iOS 9.0 است.

  کیفیت

  تصاویر حیوانات گرافیک خوبی دارند و به واقعیت نزدیک‌اند. موسیقی در حین اجرای بازی پخش نمی‎شود و تنها صدای مربوط به حیوانات به گوش می‎آِید.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۹
  واحد پول رایگان
  ناشر YED۲۸
  سال انتشار ۲۰۱۰