Animals for Kids

بررس متن: پریا کنکاشور

7+ 4 تا 7 با همراهی والدین

آشنا کردن کودکان با حیوانات مختلف و صدای آن‎ها

ناشر: Best App Labs سال انتشار: 2019

Animals for Kids

7+
4 تا 7 با همراهی والدین

آشنا کردن کودکان با حیوانات مختلف و صدای آن‎ها

ناشر: Best App Labs

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودکان با استفاده از این برنامه علاوه بر آشنایی بصری با شکل ظاهری حیوانات صدای واقعی آن‎ها را نیز خواهند شناخت و نام انگلیسی آن‎ها را نیز خواهند آموخت. این برنامه فرصت خوبی است تا کودکان با صدا و تصویر واقعی حیواناتی که کمتر شناخته شده هستند مثل راکن و وال آشنا شوند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
طراحی برنامه بسیار ساده است. منوی برنامه از دو بخش صدا و تصویر تشکیل شده است که با انتخاب هر حالت و با لمس هر تصویر محتوای مربوط به آن تصویر اجرا می‎شود. با توجه به زبان انگلیسی بازی، کودک نیاز به همراهی و توضیح والدین خود برای درک بهتر بازی خواهد داشت.
آنچه والدین باید بدانند

برنامه به زبان انگلیسی و در دو بخش صدا و عکس برای آشنا کردن کودکان با حیوانات طراحی شده است. در منوی اصلی برنامه تصاویر کارتونی از چهل و دو حیوان مختلف شامل پرندگان، حیوانات اهلی و وحشی دیده می‎شود. با انتخاب حالت عکس با لمس تصویر هر حیوان، پنج تصویر متفاوت و واقعی از آن در صفحه‎ی مجزایی نمایش داده می‎شود، صدای آن پخش و اسم آن نیز به انگلیسی گفته و نوشته می‎شود.‌ در حالت صدا کودک با لمس تصویر هر حیوان صدای واقعی آن را می‎شنود. این برنامه به شکل بسیار ساده و ابتدایی طراحی شده است و با پوشش طیف گسترده‌ای از حیوانات و حشرات، می‎تواند جهت آشنایی کودکان با شکل ظاهری، صدا و نام انگلیسی حیوانات مختلف بسیار مفید باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 50.0 Android در تاریخ ۹۹/۱/۷ نوشته شده است.

کیفیت

برنامه در نگاه کلی، ساده و ابتدایی طراحی شده است و با اینکه این ویژگی از جذابیت آن برای کودکان کاسته است اما آسانی کار با برنامه موجب شده است تا کودک سریع‌تر با برنامه ارتباط بگیرد. تصاویر کارتونی که حیوانات جذاب و عکس‌های واقعی آن‎ها نیز متنوع هستند. گوینده‎ی بازی کلمات را واضح و شیوا بیان می‎کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 20
نسخه تست شده روی اندروید 50
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Best App Labs
سال انتشار 2019